Ten 4-latek twierdzi, że był księżną Dianą! Pamięta dokładne szczegóły z jej życia

Julia Pandecka 18.07.2019
Księżna Diana w białym kapeluszu
Fotografia: BRAD MARKEL/Globe Photos/East News

Księżna Diana zmarła w 1997 roku. Teraz pewien Australijczyk opowiedział historię swojego syna, który twierdzi, że w poprzednim wcieleniu był Lady Di.

David Campbell, australijski muzyk, zdradził mediom niesamowitą historię! Okazuje się, że jego 4-letni syn, Billy, uważa, że był kiedyś księżną Dianą. Jego opowieść mrozi krew w żyłach, jednak artysta jest bardzo przekonujący. Wszystko dlatego, że chłopiec zdradził szczegóły z życia księżnej, o których nie powinien mieć pojęcia! Czy to możliwe, że 4-letni Billy to reinkarnacja Lady Di? Sami poznajcie szczegóły tej niewiarygodnej historii!

Zobacz także: Byli świadkami wypadku księżnej Diany. Po latach zdradzają przerażające szczegóły

4-latek twierdzi, że jest Lady Di

David Campbell swoją historię opowiedział w rozmowie z "Daily Telegraph". Mężczyzna twierdzi, że jego syn już w wieku 2 lat zaczął opowiadać o Dianie.

Dla rodziców słowa chłopca były ogromnym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że Billy nie miał pojęcia o istnieniu księżnej. Maluch opowiadał rodzicom o tym, że jako Diana miał brata o imieniu John [red.: John Spencer]. Zdarzało mu się wspominać także o synach zmarłej księżnej.

Szczerze mówiąc, dla mnie to było przerażające, ponieważ niejednokrotnie słyszałem, jak mówił, gdy był sam, niby do swoich synów. Zwracał się do nich, używając imion Harry i William. Nie wiedział, że się mu przyglądam i wiem, że się nie popisywał. Nie mam pojęcia, skąd on ma taką wiedzę na ten temat. To nas trochę przerasta - twierdzi Campbell.

Maluch zdradził też, jak wyglądała ulubiona rezydencja księżnej i to z najmniejszymi szczegółami. Najbardziej wzruszający był jednak moment, gdy spojrzał na zdjęcie księżnej i powiedział, że to on jako księżniczka. 

Aż trudno uwierzyć, żeby mały chłopczyk miał tak bujną wyobraźnię! 

Zobacz także: Księżna Diana miała wystąpić w kontynuacji filmu "Bodyguard"! Wygadała się Costner

Interesuje cię historia brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów