Tomasz Karolak zdradził, że w "39 i pół tygodnia" pojawi się hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Tomasz Karolak w skórzanej kurtce na Kaziku na konferencji prasowej "39 i pół tygodnia"
Fotografia: Adam Jankowski/Reporter/East News

"39 i pół tygodnia" już w niedzielę będzie można obejrzeć na antenie TVN-u. Tomasz Karolak zdradził, że w serialu znajdzie się hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka.

Już w niedzielę na antenie stacji TVN odbędzie się premiera serialu "39 i pół tygodnia". Produkcja wraca na ekrany po 10 latach! Będzie to czarna komedia, opowiadająca o walce głównego bohatera z ciężką chorobą. Tomasz Karolak, który wciela się w postać Dariusza Jankowskiego, zdradził, że serial ma być hołdem dla zmarłego niedawno Piotra Woźniaka-Staraka. Aktor opowiedział też, że śmierć producenta była dla niego bardzo trudna.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, żeby wyprodukować "Bogów"! Wzruszające wspomnienie reżysera filmu

"39 i pół tygodnia": w serialu znajdzie się hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była szokująca dla wszystkich. Zwłaszcza dla gwiazd stacji TVN, które znały producenta i jego żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak.

Już w niedzielę na antenie TVN-u pojawi się serial "39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak ostatnio opowiedział o powrocie produkcji w rozmowie z "Jastrząb Post". Aktor nawiązał też właśnie do śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Na początku chcę powiedzieć, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie - wspomina aktor. 

Nie bez powodu Karolak wspomniał o Woźniaku-Staraku w związku z powrotem "39 i pół". Okazuje się, że serial ma być hołdem dla zmarłego producenta. Zwłaszcza jego finałowa piosenka.

Myślę, że serial "39 i pół" może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuję w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki, będą wiedzieli, o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: "A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat... będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach, będę przy Tobie". Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał - powiedział Tomasz Karolak.

Trzeba przyznać, że ten utwór bardzo pasuje do całej sytuacji. Z pewnością będzie to niezwykle wzruszający moment serialu.

Zobacz także: Tomasz Karolak ocenił Marinę Łuczenko-Szczęsną. "Ona nie wierzy w siebie"

Zobaczcie, jak przez lata zmieniły się gwiazdy "39 i pół"! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów