Klaudia El Dursi odrzuciła rolę w filmie "365 dni"! Miała zagrać bardzo odważną scenę!

Zuzanna Morska 06.12.2019
Klaudia El Dursi
Fotografia: instagram.com/klaudia_el_dursi

Gwiazda programu "Top Model" odrzuciła propozycję zagrania w ekranizacji książki Blanki Lipińskiej! Zobaczcie, dlaczego.

Premiera filmu "365 dni" zaplanowana została na 7 lutego 2020 roku. Choć produkcja nie weszła jeszcze do kin, już budzi ogromne emocje. Ostatnio poznaliśmy obsadę ekranizacji książki Blanki Lipińskiej. Wśród gwiazd, które zagrają w filmie, pojawili się Natasza Urbańska i Tomasz Stockinger.

Okazuje się, że propozycję zagrania w filmie otrzymała także jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Top Model", Klaudia El Dursi. Gwiazda odrzuciła jednak tę rolę. Powodem miała być bardzo odważna scena!

"365 dni": Klaudia El Dursi odrzuciła rolę w filmie

Klaudia El Dursi przyznała w rozmowie z dziennikarzami portalu Jastrząb Post, że otrzymała propozycję zagrania w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Zrezygnowała jednak przez zbyt odważną scenę.

Modelka miała wcielić się w postać stewardesy i odegrać kontrowersyjną scenę w samolocie. Ostatecznie odrzuciła propozycję.

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie ob****m w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

El Dursi stawia wyraźne granice dotyczące tego, czego podejmuje się w swojej karierze zawodowej. Co ciekawe, modelka ma na koncie odważną sesję w "Playboyu". Nie oznacza to jednak, że w gorącej scenie przed kamerą czułaby się równie dobrze, jak przed obiektywem aparatu.

Kto ostatecznie zagra wymienioną wyżej stewardesę? Tego dowiemy się już 7 lutego 2020 roku.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów