Schudł i teraz wygląda jak książę Disneya. Internauci są zachwyceni

Magdalena Barszczak 28.03.2018
Jeffrey Kendall
Fotografia: Instagram.com/jeffk8991

Historia 26-latka to dowód na to, że bajki zdarzają się też w prawdziwym życiu.

Jeszcze dwa lata temu 26-letni mieszkaniec Connecticut Jeffrey Kendall miał kilkanaście kilogramów nadwagi, był bezrobotny i cierpiał na depresję. Całe dnie upływały mu na opiece nad matką, która doznała urazu mózgu. Nie wierzył, że jego życie się zmieni.

Zobacz też: Spełnił marzenie i został Syrenem. Panie patrzą nie tylko na jego ogon

Pomocną dłoń wyciągnął do niego przyjaciel. Właśnie rozstał się ze swoją ukochaną i aby zapomnieć o bolesnych przeżyciach, zapisał się na siłownię. Jeffrey przyłączył się do niego i od tej pory wzajemnie się motywowali.

Zaczęło się od małych rzeczy. Spotykaliśmy się i robiliśmy lekkie treningi ze sztangą i pompki. Rozpoczynałem swój dzień od spaceru w słońcu, słuchania Beatlesów lub innej muzyki, która podnosiła na duchu. Potem wracałem do domu i pomagałem mamie. W nocy zacząłem uprawiać jogę - opowiadał Kendall magazynowi Best Life

Oczywiście ćwiczenia to nie wszytko. 26-latek zmienił także dietę. Jednak największą rolę w jego przemianie odegrała rodzina i przyjaciele. Bardzo go wspierali. Jeffrey zrzucił kilkanaście kilogramów i wyrzeźbił mięśnie. Media porównują go do księcia Disneya ze względu na jego długie, proste włosy.

Jego wygląd doceniają też internauci. Super, Wyglądasz świetnie, Niezwykła przemiana - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się na Instagramie Amerykanina.

Straciłem dużo wagi, ogrom smutku i trochę zarostu z twarzy. Znowu zacząłem doceniać życie. Pamiętajcie, aby kochać siebie - podsumował Kendall.

Zobacz też: Zagadka rękawiczek rozwiązana. Są aż trzy powody, dla których Myszka Miki nie pokazuje dłoni

26-latek jak książę Disneya. Zobacz, jak się zmienił:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów