25-letni wnuk Elvisa Presleya to młodsza wersja dziadka? Internauci nie mogą uwierzyć w podobieństwo

Katarzyna Leszczyńska 21.11.2017
Elvis Presley
Fotografia: EAST NEWS

Jak wygląda?

Elvis Presley do dzisiejszego dnia uważany jest za króla rock’n’rolla i przeszedł już wraz ze swoją muzyką do kanonu pop kultury. Na jego punkcie szalało wiele kobiet, które uwielbiały zarówno jego piosenki jak i wygląd. W latach pięćdziesiątych uznawany był za symbol seksu. Piosenkarz zmarł w 1977 roku z powodu zatrzymania akcji serca. Co jakiś czas oczy świata zwrócone są jednak w kierunku jego rodziny.

Elvis w 1967 roku wziął ślub z Priscillą Beaulieu. Ich małżeństwo trwało zaledwie sześć lat. Doczekali się jednak córki, Lisy Marie Presley. Kobieta obecnie zajmuje się karierą aktorską, ale jest również, jak ojciec, jest piosenkarką. W latach dziewięćdziesiątych była żoną Michaela Jacksona. Wcześniej jednak była w związku z Dannym Keough, z którym ma dwójkę dzieci: córkę Danielle i syna Benjamina.

Wnuk Elvisa Presleya wygląda jak dziadek

Lisa odziedziczyła urodę po ojcu i przekazała ją w genach swoim dzieciom. Nic więc dziwnego, że jej syn Benjamin do złudzenia przypomina dziadka. Uwagę na to zwrócili Internauci, którzy na Facebooku złożyli mu życzenia urodzinowe.

Wygląda identycznie jak jego matka i przystojny dziadek.

Ma oczy swojego dziadka.

Wow, identyczny.

Benjamin Storm Keough podobnie jak dziadek i matka poszedł w kierunku muzyki. Dziś ma 25 lat. Już w 2010 roku zaczynał pracę nad swoimi piosenkami. Mówił wówczas, że jego muzyka nie będzie podobna do tej, którą grał dziadek. Nic dziwnego, w końcu trudno by mu było równać się z Elvisem. Trzeba jednak przyznać, że z takimi genami mógłby namieszać na rynku muzycznym.

Benjamin Storm Keough z fanką Elvisa Presleya
Fotografia: Instagram/thepresleys
Lisa Marie Presley z dziećmi
Fotografia: Instagram/thepresleys
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów