Ta 25-latka ma największe biodra na świecie!

Hanna Skowron 23.10.2018
Szerokie biodra
Fotografia: instagram.com/love.randalin

Kiedy patrzymy na zdjęcie górnej części sylwetki Randalin, wygląda jak proporcjonalnie zbudowana kobieta. Szok i niedowierzanie nadchodzą, kiedy oglądamy fotografię całej jej figury! Jak to możliwe?

Ma dopiero 25 lat, a już robi furorę na Instagramie. Jak to się stało? Randalin ma z pewnością jedną z najbardziej "oryginalnych" sylwetek. Szczyci się tym, że ma... największe biodra na świecie!

Najszersze biodra na świecie

Randalin założyła na Instagramie konto, na którym prezentuje swoją oryginalną sylwetkę. Dziewczyna może pochwalić się najszerszymi biodrami na świecie! Ich obwód to aż 180 cm! I choć na górze jej sylwetka wygląda normalnie - ma wąskie ramiona i płaski brzuch - jej biodra robią ogromne wrażenie!

W tej chwili Randalin obserwuje na Instagramie 640 tysięcy osób. Część z nich to zwolennicy ruchu body positive, którzy gratulują dziewczynie odwagi zachęcają do dalszej publikacji zdjęć. Z kolei druga część nie jest zachwycona wizerunkiem instagramerki. Są też tacy, którzy uważają, że celebrytka obrabia swoje zdjęcia w programie graficznym i w rzeczywistości nie ma takich bioder. A wy po której stronie barykady jesteście?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zdajecie sobie sprawę z tego, że zdrowa żywność nie zawsze jest zdrowa? Ta modelka fit postanowiła to udowodnić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów