21 lat temu zasłynęła piosenką "Torn". Wygląd na nowych zdjęciach wzbudził emocje fanów. "Przecież ma 43 lata, czy to magia?"

Anna Respondek 07.02.2018
"Torn" Natalie Imbruglia
Fotografia: Youtube/Aro

Po kilkunastu latach nieobecności Natalie Imbruglia pojawiła się w programie "Lorraine". Fani nie mogą uwierzyć, w to jak dzisiaj wygląda. 

W 1997 roku utwór "Torn" podbijał listy przebojów na całym świecie, a jego twórczyni Natalie Imbruglia świętowała sukcesy. Piosenkarka przez długi czas była na ustach wszystkich miłośników muzyki, którzy zachwycali się jej głosem.

Zobacz także: Jak przez lata zmieniła się Jolanta Pieńkowska?

Później piosenkarka na jakiś czas zniknęła ze świata show-biznesu. Niedawno jednak pojawiła się w programie telewizyjnym stacji ITV "Lorraine", w którym opowiedziała o swoim obecnym życiu. Natalie wciąż zajmuje się śpiewaniem, choć początkowo chciała zostać aktorką. 

Nie mogłam dostać pozwolenia na pracę w Anglii i to utrudniło mi zostanie aktorką. Później poznałam moją menadżerkę, która skontaktowała mnie z twórcami muzyki. Bardzo się bałam, że mi się nie powiedzie, ale musiałam w to wejść, ze względu na sytuację finansową - powiedziała.  

Obecnie Natalie wiedzie dużo spokojniejsze życie i związana jest z fotografem Mattem Fieldem.

Fani komentują wygląd Natalie Imbruglii 

Fani bardzo entuzjastycznie podeszli do występu Imbruglii w programie "Lorraine". W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat jej pięknego wyglądu, choć niektórzy zastanawiali się, czy przypadkiem nie pomogła sobie operacjami plastycznymi. 

Przecież ma 43 lata, czy to magia? 

Już dawno musiała zrobić kilka operacji.

Chciałabym wyglądać tak jak ona.

Wow, w ogóle się nie zestarzała. Jest piękna - pisali. 

Uważacie, że bardzo się zmieniła? 

Zobacz także: Jak dziś wygląda Kamila Warzecha, transseksualna uczestniczka "Top Model"?

0129
Fotografia: EAST NEWS
01291
Fotografia: EAST NEWS
EN_01290113_0006
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów