21 lat temu Gessler gotowała w Polsacie. Archiwalne wideo podbija sieć. Inny nie tylko wygląd restauratorki

Redakcja 25.07.2017
Magda Gessler
Fotografia: ONS

Okazuje się, że restauratorka dwie dekady temu nie była tak niepokorna, jak dziś. 

Magda Gessler to bez wątpienia jednak z najsłynniejszych restauratorek w Polsce. Jest właścicielką kilku restauracji, jurorką w programie "MasterChef", a także autorką felietonów kulinarnych. Najbardziej znana jest jednak z programu "Kuchenne rewolucje", w którym od lat uczy szefów kuchni jak smacznie gotować, a właścicieli restauracji, jak dobrze prowadzić biznes. 

Nie jest też tajemnicą, że Gessler ma bardzo wybuchowy charakter. Doskonale przekonali się o tym restauratorzy, którzy zdecydowali się wystąpić we wspomnianym już programie "Kuchenne rewolucje", a także wierni jego fani. Restauratorka nieraz udowodniła, że jest bardzo impulsywna. W wielu odcinkach widzimy, jak rzuca talerzami, jedzeniem, krzyczy na właścicieli restauracji i klnie jak szewc. Przy tym wszystkim żywo gestykuluje potrząsając burzą blond loków. 

Okazuje się jednak, że kiedyś Magda Gessler była zupełnie inną osobą. Spokojnie, z opanowaniem opowiadała o jedzeniu i zdradzała Polakom, jak przygotować doskonałe danie. Nie od zawsze też była związana ze stacją TVN. 21 lat wystąpiła w programie "Smakosze i rozkosze" emitowanym w telewizji Polsat. W jednym z odcinków, wraz z kucharzem, przygotowywali napoleonkę z sandacza. Magda Gessler spokojnym głosem opowiada telewidzom krok po kroku, jak przygotować wspomnianą potrawę. Gdyby nie bujne blond loki, trudno byłoby ją poznać. 

Magda Gessler kiedyś i dziś 

Internauci w komentarzach umieszczanych po filmem chętnie piszą, co myślą o Magdzie Gessler w nieco spokojniejszym wydaniu. 

Zupełnie dwie różne bajki, ale też programy są różne - ten jest typowo kulinarny. Bardzo dobrze że rzuca garami i bluzga w "Kuchennych". Idziemy do knajpy, płacimy ciężkie pieniądze, a tam co? Wszystko mrożone, makarony ugotowane kilka tygodni wcześniej - masakra. "Kuchenne" uświadomiły mnie, jakie syfy można wciskać ludziom nawet z pozoru w fajnych knajpach - zauważył internauta.

Jej gestykulacja i mowa... ton głosu NIC się nie zmienił :) - zauważył kolejny. 

Trzeba przyznać, że choć w "grzecznym" wydaniu Magdę Gessler dziś nieczęsto można zobaczyć, jedna rzecz pozostała niezmienna: pasja, z jaką mówi o jedzeniu. 

Magda Gessler
Fotografia: ONS

Magda Gessler

Magda Gessler
Fotografia: ONS

Magda Gessler

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów