20-letnia Polka robi najpiękniejsze sesje zdjęciowe psom na świecie

Paulina Szestowicka 24.05.2016
Zdjęcia psów
Fotografia: Alicja Zmysłowska

Każde z ujęć jest magiczne i pokazuje wyjątkowe osobowości czworonogów.  

Alicja Zmysłowska od początku swojej przygody z fotografią wychodziła z założenia, że musi tę pasję połączyć z drugą, jaką są psy. I jak łatwo się domyślić, połączenie dwóch najbliższych sercu rzeczy dało niesamowity efekt. 

Fotograf robiąc zdjęcia zawsze dba o to, żeby każdy z psów wyglądał na zdjęciach jak w magicznej krainie. Alicja Zmysłowska chce, żeby każde z ujęć było oderwane od otaczającej nas rzeczywistości. Przed każdą sesją stawia sobie za cel uchwycenie świata, którego na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Fotografie pokazują, że każdy z czworonogów ma swój charakter i jest niepowtarzalny. 

W pracy Alicji Zmysłowskiej liczy się nie tylko umiejętność robienia zdjęć, ale też właściwe podejście do psów. Artystka bardzo dba o relacje z psami, traktując je tak, jakby każdy z nich był jej najlepszym przyjacielem. Fotograf na co dzień opiekuje się swoim pupilem. Kiara jest psem rasy golden retriver i jak mówi jej opiekunka, zupełnie odmieniła jej życie. To dla niej robiła pierwsze zdjęcia i dzięki którym wyrobiła własny styl, który już teraz jest rozpoznawalny na całym świecie. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów