19 lat temu zagrała "Zbuntowanego anioła". Dziś 40-letnia Natalia Oreiro wciąż zachwyca

Redakcja 31.07.2017
Natalia Oreiro w serialu "Zbuntowany anioł"
Fotografia: www.instagram.com/natalia_oreiro_oficial/?hl=pl

Fani serialu pamiętają ją z roli bezkompromisowej Milagros. 

Kiedy w 2000 roku na Polsacie wyemitowano pierwszy odcinek "Zbuntowanego anioła" nikt raczej nie przypuszczał, że już wkrótce produkcja emitowana w Argentynie od 1998 roku, stanie się w Polsce prawdziwym hitem. Perypetie młodej, pięknej i niezwykle żywiołowej Milagros (Natalia Oreiro), a także przystojnego i szaleńczo bogatego Iva (Facundo Arana), z zapartym tchem śledziły miliony Polaków. 

Telenowela odniosła niebywały sukces nie tylko w Argentynie i w Polsce, ale również w innych krajach, zapewniając tym samym międzynarodowy rozgłos aktorom, którzy wystąpili w produkcji. Widzom szczególnie przypadła do gustu wspomniana wcześniej Natalia Oreiro, która brawurowo zagrała główną bohaterkę, uroczą Mili. Telewidzowie pokochali ją za żywiołowość, cięty język, ale również za niebywałą wrażliwość i dobre serce. Nie dziwne więc, że aktorka po roli w "Zbuntowanym aniele" zyskała status gwiazdy. 

Wciąż zachwyca

Gdy Natalia Oreiro wystąpiła w serialu miała zaledwie 21 lat. Zachwycała nie tylko urodą, ale także talentem aktorskim i wokalnym. To właśnie po występie w produkcji, jej kariera muzyczna nabrała rozpędu. Mimo że wciąż grywała w wielu telenowelach, m.in. "Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem", znalazła również czas na nagrywanie płyt i trasy koncertowe. 

Dziś aktorka ma 40 lat, jest żoną argentyńskiego wokalisty Ricarda Mollo i mamą 5-letniego Merlina. Wciąż koncertuje i grywa w argentyńskich produkcjach. I chyba śmiało można stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał :-) 

Natalia Oreiro
Fotografia: East News

Natalia Oreiro 

Natalia Oreiro
Fotografia: East News

Natalia Oreiro

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów