Xavier Wiśniewski ma już 16 lat. Jak dziś wygląda najstarsze dziecko muzyka?

Katarzyna Leszczyńska 09.01.2018
Michał Wiśniewski i Xavier w 2005 roku
Fotografia: EAST NEWS

Jest podobny do ojca?

Ich Troje był jednym z najpopularniejszych polskich zespołów pod koniec lat dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych. Rozgłos zyskał przede wszystkim dzięki charyzmatycznemu, czerwonowłosemu wówczas wokaliście, Michałowi Wiśniewskiemu. Muzyk zasłynął nie tylko dzięki hitom, ale też licznym związkom. Najgłośniejszym z nich było jego małżeństwo z tancerką, Mandaryną, z którą ślub wziął w Szwecji.

Wiśniewski i Mandaryna byli jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Wzięli udział w programie „Jestem jaki jestem”, w którym byli zamknięci w domu z kamerami, a ich życie było transmitowane w całym kraju. Para doczekała się dwójki dzieci. Gdy w 2002 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, wszystkich zaskoczyli imieniem dziecka – Xavier. Później stało się to normą dla Wiśniewskiego, a siostra chłopca dostała na imię Fabienne.

Xavier Wiśniewski ma ukończone 16 lat i zupełnie nie przypomina dziecka z dawnych zdjęć. Nastolatek interesuje się sportem. Na jego Instagramie pojawia się wiele zdjęć z meczy piłkarskich. Oprócz tego, podobnie jak jego siostra i matka, pasjonuje się tańcem. Ostatnio media donosiły o tym, że pisze również powieści. Na jednym z portali dla młodych pisarzy pojawił się fragment jego książki pt. „Kate”. Jak dziś wygląda nastoletni Xavier?

Xavier Wiśniewski
Fotografia: Instagram/Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski
Fotografia: Instagram/Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski
Fotografia: Instagram/Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski pasjonuje się tańcem
Fotografia: Instagram/Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska
Fotografia: Xavier z siostrą Fabienne/ Instagram/Xavier Wiśniewski
Xavier Wiśniewski i Mandaryna
Fotografia: Instagram/Xavier Wiśniewski
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów