15 lat temu wygrała program "Wyprawa Robinson". Jak dziś wygląda Katarzyna Drzyżdżyk?

Julita Buczek 04.12.2019
Katarzyna Drzyżdżyk
Fotografia: TRICOLORS/East News

Emitowany lata temu program przyniósł jej sławę i pieniądze. Sprawdźcie, co robi i jak wygląda zwyciężczyni pierwszej edycji reality show "Wyprawa Robinson". 

Katarzyna Drzyżdżyk na małym ekranie zadebiutowała biorąc udział w programie "Wyprawa Robinson". Reality show emitowane było w 2004 roku na antenie TVN.

Kiedy Kasia miała 22 lata, zdecydowała się wziąć w nim udział i wygrała. Przed dziewczyną otworzyły się drzwi do kariery, a także otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Jak potoczyła się jej kariera, sprawdźcie!

Jak obecnie wygląda Katarzyna Drzyżdżyk?

Po wygranej w programie "Wyprawa Robinson" Kasia pojawiła się na kilku okładkach kolorowych magazynów, a także na kanapach śniadaniówek. Ukończyła studia i została dyplomowaną fizykoterapeutką. Na swoim koncie ma także okładkę w magazynie Playboy. W 2011 roku Kasia wzięła udział w programie "Wipeout - Wymiatacze". Kasia Drzyżdżyk w 2007 roku wyszła za mąż za Marka Zajączkowskiego, z którym ma córkę Emilię.

Gwiazda bardzo chętnie udziela się w sieci i prowadzi konto na instagramie. To waśnie tam można zobaczyć, jej ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła!

EN_00107908_0008
Fotografia: Robert Szwedowski/East News

Jak wam się podoba metamorfoza modelki?

Zobacz także: Małgorzata Socha najczęściej pozuje z córkami, teraz zrobiła wyjątek i pokazała synka!

Prezenty mikołajkowe
Rozwiąż quiz

Czekasz na prezent mikołajkowy? Weź udział w naszym quizie i sprawdź, co dostaniesz

Prezenty mikołajkowe

1. W jakim przedziale wiekowym się znajdujesz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów