12-latek obraził się na rodziców i poleciał na Bali. Wszystko dobrze zaplanował

Magdalena Kulej 23.04.2018
12-latek obraził się na rodziców i poleciał na Bali. Wszystko dobrze zaplanował
Fotografia: facebook.com/ACurrentAffair9

Kłótnia z nastolatkiem nie zawsze kończy się wygraną rodziców. Zwłaszcza, gdy dziecko nie przyjmuje "nie" za odpowiedź. 

Ta awantura musiała kosztować go wiele nerwów. Emma z Sydney powiedziała swojemu 12-letniemu synowi, że nie może pojechać na Bali. Ale „nie” to nie odpowiedź, na jaką liczył zbuntowany poszukiwacz przygód. Teraz jego rodzice chcą wiedzieć, jakim cudem zameldował się w indonezyjskim hotelu.

Zobacz także: Ogłoszono ranking najtańszych destynacji turystycznych w Europie. Polskie miasta na podium

Wszystko zaczęło się od niepozornej kłótni. Drew chciał lecieć na Bali, a to jego opiekunom wydawało się wówczas szalonym pomysłem. Powiedzieli stanowcze „nie”. Rozzłoszczony 12-latek nie zamierzał pozwolić, by dorośli postawili na swoim. Jak podaje "A Current Affair", chłopak ukradł rodzicom kartę kredytową, babcię namówił, by dała mu paszport i „poszedł do szkoły”. Tam jednak nie dotarł.

Zamiast na lekcje trafił do australijskiego Perth, a stamtąd do Indonezji. Na lotnisku nie miał żadnych problemów. Jedynie w Perth zapytano go, czy ma dokument potwierdzający, że ukończył 12 lat i poproszono o legitymację szkolną i paszport.

mapa
Fotografia: Google Maps

To było świetnie, zawsze chciałem przeżyć taką przygodę – powiedział później mediom.

Na Bali też radził sobie doskonale. Wynajął rower i pojechał prosto do hotelu All Seasons. Obsłudze powiedział, że wkrótce dołączy do niego starsza siostra. Tymczasem w Sydney trwały poszukiwania nastolatka. Zaginięcie zgłosiła przerażona matka, która od szkoły dowiedziała się, że jej syn nie dotarł na zajęcia. Wkrótce musiała wsiąść w samolot, by na rajskich plażach odebrać swoją zbuntowaną „pociechę”. Jak mówi, Drew nie znosi, gdy mu się odmawia.

Zobacz także: Niech się wstydzi ten, kto widzi. Podróżują na golasa i podbijają internet

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów