12 lat temu była gwiazdą "Dużych dzieci". Jak dziś wygląda?

Redakcja 10.07.2017
Jadzia Nalepa
Fotografia: East News

Mimo że Jadzia już kilka lat temu rozstała się z show-biznesem, kolorowa prasa wciąż o niej pamięta. 

Kiedy jesienią 2005 roku na antenie TVP2 ruszył program "Duże dzieci" niemal pewne było, że szybko zyska liczne grono wiernych fanów. Tak też się stało, a wszystko za sprawą rezolutnych dzieci, które brały w nim udział. Wśród nich szczególnie wyróżniała się Jadzia Nalepa, bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci telewizyjnego show.

Bohaterami programu były przede wszystkim dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które wypowiadały się na rozmaite, a nierzadko bardzo trudne tematy. Prowadzącym show był Wojciech Mann, który sprawdził się w tej roli doskonale. W każdym z odcinków brały również udział znane z pierwszych stron gazet gwiazdy, które odpowiadały na pytania najmłodszych. 

Wierni programowi telewidzowie z pewnością pamiętają 7-letnią wówczas Jadzię Nalepę, dziewczynkę z burzą loków na głowie i ciętym językiem, której celne uwagi nie raz doprowadziły publiczność do łez. Po zakończeniu programu, dziewczynka pojawiła się gościnnie jeszcze między innymi w programach "Jak oni śpiewają" i Gwiezdny cyrk". Później zniknęła ze świata show-biznesu. 

Jadzia Nalepa w 2007 roku
Fotografia: ONS

Jadzia Nalepa w 2007 roku 

Duża zmiana? 

Jeszcze kilka lat temu, jak podaje Party.pl, Jadzia Nalepa marzyła by w przyszłości studiować architekturę i zapewniała, że nie planuje powrotu do show-biznesu. Nie żałowała jednak udziału w show, bo jak sama przyznała w jednym z wywiadów, program nauczył ją nie bać się wyrażać swojego zdania i dodał pewności siebie. 

Dziś Jadwiga Nalepa jest już młodą kobietą, która mimo upływu lat nie straciła dawnego uroku.

Jadzia Nalepa
Fotografia: www.facebook.com/jadwiga.nalepa

Jadzia Nalepa

Jadzia Nalepa
Fotografia: www.facebook.com/jadwiga.nalepa

Jadzia Nalepa

Jadzia Nalepa
Fotografia: www.facebook.com/jadwiga.nalepa

Jadzia Nalepa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów