11-latek poprowadził "Dzień Dobry TVN". Jednym pytaniem zagiął Piotra Kraśkę. Mina Rusin mówi wszystko

Anna Respondek 19.02.2018
"Dzień Dobry TVN"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Marzeniem chłopaka jest przeprowadzanie wywiadów. Po tych pytaniach zdecydowanie można stwierdzić, że się do tego nadaje.  

Jednym z największych marzeń youtubera Kacpra Kozioła jest przeprowadzanie wywiadów z różnymi osobistościami. Każda z rozmów pojawia się na jego koncie na portalu Youtube.pl. Ostatnio młody "dziennikarz" o rozmowę poprosił ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marka Grabarczyka, który chętnie odpowiedział na jego pytania. 

Zobacz także: Kinga Rusin opowiedziała o relacji z Tomaszem Lisem i kolejnym dziecku

Youtuber o swoim warsztacie dziennikarskim opowiedział ostatnio w jednym z odcinków porannego programu "Dzień Dobry TVN". Piotr Kraśko i Kinga Rusin zostali postawieni w nietypowej sytuacji, bowiem to oni stali się gośćmi, natomiast 11-latek przez krótką chwilę wcielił się w ich role.

Panie Piotrku, jaki jest pana ulubiony prezent od pana dzieci? - zapytał na początek Kraśkę. 

Dziennikarz szybko odpowiedział mu, że najpiękniejszym prezentem był rysunek od dzieci, który przedstawiał mamę i tatę i góry. Drugie pytanie Kozioł skierował do Kingi Rusin. Chciał się dowiedzieć, jaką widziała najsłodszą rzecz na świcie. 

Poważnie ci odpowiem. Najsłodsze były moje córki, jak się urodziły. Nigdy niczego słodszego w życiu nie widziałam - wyznała. 

To był jednak dopiero początek. Kolejne pytanie skierowane do Piotra Kraśki wprowadziło dziennikarzy w konsternację. Młody youtuber zapytał Kraśkę o to, czy wie, co oznacza symbol "XD". Zaznaczył, że to pytanie padło już w jednym z jego wywiadów. 

XD - zdziwił się prowadzący - Mogę nie wiedzieć Kacper. A ty wiesz Kinga? Widziałem już kiedyś taki kanał telewizyjny, który jest z XD na końcu - stwierdził. 

Ostatecznie Kraśko skapitulował i przyznał, że nie wie do oznacza symbol "XD". Kozioł wytłumaczył mu, że jest to "emotka śmiechu". Jak stwierdzili prowadzący, wyszło na to, "że są z innej epoki" i pytanie ich naprawdę zaskoczyło. 

Zobacz także: Kraśko zadaje niewygodne pytanie Marinie. To jej się nie spodobało

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów