Szyc otwiera teatr dla "wygodnych". Idzie z duchem czasu!

Julita Buczek 04.09.2018
borys szyc otwiera nowy biznes
Fotografia: Instagram @borys.szyc

Borys Szyc z okazji swoich urodzin zaczął prowadzić nowy biznes. Będziecie w szoku o, co chodzi!

Dzisiaj urodziny kończy jeden z bardziej znanych polskich aktorów Borys Szyc. Z tej okazji ogłosił na swoim Instagramie bardzo ważną wiadomość!

Nowy biznes Borysa Szyca

Szyc oprócz urodzinowego zdjęcia, które wstawił na swoje social media, poinformował fanów o nowym biznesie, nad którym pracował od paru lat. Jak się okazuje, aktor postanowił założyć wirtualny teatr!

Kochani! Dziś kończę 40 lat. Niewiarygodne jak szybko to zleciało... Czas leci nieubłaganie, więc nie można czekać ze spełnianiem marzeń. Od paru lat pracuję nad pomysłem nowoczesnej platformy dla teatru. Platformy, która przybliżałaby Wam sztukę, spektakle i koncerty i to najlepiej na żywo...w internecie! Otwieramy dziś wirtualną scenę, na którą będziemy zapraszać artystów z całej Polski, gościć z kamerami na najlepszych scenach i pokazywać Wam sztukę gdziekolwiek będziecie. Zobaczycie kulisy i wszystko to, czego normalnie nie widać... Najlepszym prezentem, jaki mógłbym dostać, jest Wasza obecność! Chodźcie ze mną na themuba.com, załóżcie dziś konto, obejrzyjcie moją rozmowę z Jarkiem Kuźniarem i sprawdźcie nadchodzący repertuar. Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i czekam na Was na www.themuba.com !!!

Zobacz także: Borys Szyc zagra Józefa Piłsudskiego. Dzięki charakteryzacji jest nie do poznania!

Jak reagują fani na nowy projekt Szyca?

Oprócz życzeń aktor dostał wiele pozytywnych wiadomości od swoich fanów. Większość z nich jest zachwycona możliwością oglądania sztuk teatralnych, nie wychodząc z domu!

Aaaaa ale się jaram! Mieszkam w uk od 10lat tak bardzo brakuje mi tu wszystkiego...to strzał w 10! Dziękujemy

W takim razie życzę wytrwałości w spełnianiu tego i innych marzeń i nieustającej wiary ze wszystko wypali extra! Serdecznie gratuluje i dzisiaj wbijam na themuba! Pozdrowienia!

Super pomysł! Świetna alternatywa dla ludzi z małych miast, którzy nie mają możliwości dojazdu do miejsc, gdzie teatry są!

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów