"Zagraj to jeszcze raz, Sam" z Kubą Wojewódzkim ponownie w Teatrze 6. piętro. Gdzie kupić bilety?

Anna Respondek 31.01.2018
"Zagraj to jeszcze raz Sam"
Fotografia: Teatr 6 piętro

Gdzie można kupić bilety na spektakl "Zagraj to jeszcze raz, Sam" w Teatrze 6. piętro?

O tej komedii mówiono dużo i często. Teraz Teatr 6. piętro ponownie postanowił ją wystawić. Już niedługo "Zagraj to jeszcze raz, Sam" z Kubą Wojewódzkim w roli głównej zawita na deskach teatru. 

To znakomite połączenie ponadczasowego humoru  z wybitną grą aktorską znerwicowanego głównego bohatera, który pochodzi z Nowego Jorku. Krytyk filmowy postanawia znaleźć miłość swojego życia, nie spodziewa się jednak, że na jego drodze stanie tyle nieoczekiwanych przeszkód i wyzwań. Zakochany w żonie przyjaciela, stara się odbić ją, wykorzystując sposoby znanego amanta filmowego. 

"Zagraj to jeszcze raz, Sam" - obsada 

W komedii Woody'ego Allena wystąpią najlepsi polscy aktorzy, między innymi Małgorzata Socha, Michał Żebrowski, Barbara Kurdej-Szatan, Aleksandra Hamkało, Anna Cieślak, Daniel Olbrychski i znany polski showman Kuba Wojewódzki. Za reżyserię odpowiada Eugeniusz Korin

"Zagraj to jeszcze raz, Sam" - bilety

Bilety na spektakl "Zagraj to jeszcze raz, Sam" można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl. Ceny biletów rozpoczynają się od 110 złotych. Najbliższy spektakl już w marcu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów