„Jezioro marzeń” ma już 20 lat. Aktorzy z kultowego serialu spotkali się na planie jubileuszowej sesji zdjęciowej

Magdalena Kulej 30.03.2018
Jezioro marzeń
Fotografia: facebook.com/Dawson's Creek

Legendarny już serial pojawił się na ekranach w 1998 roku. Szybko zdobył serca nastolatków z całego świata. Odtwórcy głównych ról uczcili ten debiut wspólną sesją. 

Gdy w 1998 roku na szklanym ekranie zadebiutował serial „Jezioro marzeń” (ang. Dawson's Creek), błyskawicznie stał się jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych dekady. Losy Dawsona i reszty z zapartym tchem śledziły tłumy nastolatków z całego świata.

Zobacz także: Na antenę TVN-u wraca uwielbiany przez widzów serial 

Serial wykreował prawdziwe gwiazdy, dla których „Jezioro marzeń” było często początkiem wielkich aktorskich wyzwań. Jak podaje eonline.com, właśnie mija 20 lat odkąd świat po raz pierwszy usłyszał o grupie nastolatków z miasteczka Capeside. Z tej okazji odtwórcy głównych ról zrobili dla swoich dawnych fanów prawdziwą niespodziankę. James Van Der Beek (Dawson Leery), Katie Holmes (Joey Potter), Joshua Jackson (Pacey Witter) i Michelle Williams (Jen Lindley) i pozostali spotkali się na planie jubileuszowej sesji zdjęciowej dla magazynu Entertainment Weekly. Sami aktorzy nie kryli wzruszenia.

Gdy zaczynaliśmy pracę nad serialem, byłam jeszcze nastolatką i miło było przeczytać scenariusz, który sprawiał wrażenie, jakby wyrażał to, co sama starałam się wtedy zrozumieć – wspomina Katie.

Uwielbiałam móc towarzyszyć naszym widzom w okresie dojrzewania. Myślę, że to właśnie dlatego, ludzie byli tak przywiązani do serialu - powiedziała 37-letnia dziś Williams.

To ona bez wątpienia odniosła największy sukces spośród wszystkich odtwórców głównych ról w serialu. Równie dobrze radzą sobie Katie Holmes i Joshua Jackson. Z kolei jednym z największych sukcesów odtwórcy roli tytułowego bohatera jest pozostanie w pamięci jako bohater płaczliwego mema.

ezgif-2-2e3e48f854

Zobacz także: Jennifer Aniston zapytana o powrót "Przyjaciół". Niespodziewana reakcja. Jest szansa na kontynuację? 

Dziś serialowi Dawson, Joey, Pacey i Jen wyglądają o wiele doroślej niż na ekranie. Zobacz w naszej galerii efekty jubileuszowej sesji zdjęciowej dla Entertainment Weekly i przekonaj się, jak bardzo zmienili się aktorzy z kultowego serialu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów