"Twoja twarz brzmi znajomo". Ewelina Lisowska wcieli się w Rihannę i zaśpiewa jej wielki przebój

Łucja Siennicka 05.09.2019
Ewelina Lisowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Ewelina Lisowska jest jedną z uczestniczek kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W pierwszym odcinku wokalistka wcieli się w Rihannę i zaśpiewa jej przebój "Love On The Brain".

Polsat wyemituje jesienią 12. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym znani ludzie biorą na warsztat utwory innych artystów. Jedną z uczestniczek tej edycji programu będzie Ewelina Lisowska.

W internecie pojawił się film, na podstawie którego można wywnioskować, że Ewelina wcieli się w Rihannę. Jak poradziła sobie z przebojem "Love On The Brain" z płyty "Anti"?

Ewelina Lisowska jako Rihanna w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

7 września na Polsacie ponownie zostanie wyemitowany uwielbiany przez widzów program "Twoja twarz brzmi znajomo". Ekipa programu podgrzewa atmosferę przed premierą pierwszego odcinka, ujawniając wokalne popisy uczestników.

Wiadomo już, że Ewelina Lisowska zmierzy się repertuarem Rihanny. To ballada, która pochodzi z ósmego albumu Barbadoski, zatytułowanego "Anti" z 2016 roku.

Wbrew pozorom wcale nie jest to łatwa piosenka. Jak poradziła sobie Ewelina?

Przypominamy, że w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie można jeszcze zobaczyć takie osoby jak Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Już jest jesienna ramówka TVP! Te seriale i programy od września zobaczymy na antenie

Znasz popularne piosenki? 

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów