Baron zdradził na Instagramie skład trenerski programu "The Voice Of Poland"

Łucja Siennicka 25.07.2019
Aleksander Baron
Fotografia: Instagram/@alekbaron

Baron się wygadał! Muzyk zdradził na swoim Instagramie skład jurorski programu "The Voice Of Poland". Kto poprowadzi uczestników?

"The Voice Of Poland" niedługo wróci na ekrany telewizorów. Będzie to już dziesiąta odsłona popularnego programu rozrywkowego, dzięki któremu wybiło się wielu znanych artystów, w tym Natalia Nykiel, Michał Sobierajski czy Marta Gałuszewska.

Jubileuszowa odsłona programu ma się różnić od poprzednich, a Aleksander Baron zdradził, kto zasiądzie w jury.

Baron zdradził, kto zasiądzie w jury "The Voice Of Poland"

"The Voice Of Poland" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, gdzie uczestnicy prezentują swoje umiejętności wokalne. Stawka jest wysoka, bo można zyskać rozpoznawalność, wybić się i nawet podpisać kontrakt z wytwórnią płytową

Na razie niewiele wiadomo na temat 10. edycji, której emisja rozpocznie się jesienią w TVP2. Na pewno zabraknie Barbary Kurdej-Szatan w roli prowadzącej, ponieważ rozstała się ze stacją. Nieoficjalnie mówi się o tym, że jej miejsce zajmie młodsza koleżanka, Marcelina Zawadzka

W tym sezonie poznamy również nowych jurorów. Do tej pory ich nazwiska były tajemnicą. Alek Baron udostępnił zdjęcie z planu i tym samym wygadał się, kto będzie prowadzić uczestników przez program.

Jurorami będą Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Baron i Tomson

It’s official! Kręcimy jubileuszową 10. edycję "The Voice of Poland" w tak zacnym składzie! Kto tęsknił za programem? - pytał pod zdjęciem.

Będziecie oglądać "The Voice Of Poland"?

Zobacz także: Joanna Krupa okiem Marcina Tyszki. Piękne zdjęcie ciężarnej modelki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów