Zmiana godziny emisji programu "Pytanie na śniadanie". O której teraz będzie można go oglądać?

Julita Buczek 02.03.2020
pytanie na sniadanie
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich wiernych fanów "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że popularny program śniadaniowy zostanie wydłużony.

"Pytanie na śniadanie" to jeden z chętniej oglądanych programów śniadaniowych w Polsce. Jest emitowany nieprzerwanie od 2002 roku, na antenie TVP2. W programie można oglądać wywiady z gwiazdami, występy zespołów czy wokalistów, a także posłuchać dyskusji z ekspertami.

W sieci pojawiła się informacja o zmianie godziny emisji programu. Sprawdźcie, o której teraz będzie można obejrzeć "Pytanie na śniadanie"?

Zmiana godziny emisji "Pytanie na śniadanie"

Popularny program można oglądać od poniedziałku do niedzieli, na antenie TVP2. Do tej pory program emitowany był w godzinach 7:15 - 11:00. Już od 2 marca 2020 roku pasmo programu zostanie znacznie wydłużone. To świetna informacja dla wszystkich fanów śniadaniówki.

Od teraz "Pytanie na śniadanie" będzie można oglądać od 7:15 do 11:30. Wydania weekendowe będą trwać do 11:20. TVP2 rezygnuje z prognozy pogody oraz "Pytania na śniadanie Extra", na rzecz wydłużenia pasma programu śniadaniowego.

Oglądacie ten program?

Zobacz także: Wpadka Tomaszewskiej w "Pytaniu na śniadanie"! Wystarczyło jedno zdanie: "Sami do tego doprowadzają"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów