Zabawna wpadka Nosowskiej u Kuby Wojewódzkiego. Co wypaliła do Dawida Podsiadły?

Hanna Skowron 24.10.2018
Kasia Nosowska, Dawid Podsiadło, Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Piosenkarka się przejęzyczyła.

We wtorek na kanapie "króla TVN-u" zasiadł duet wyjątkowy. Dawid Podsiadło i Kasia Nosowska wydali niedawno swoje solowe płyty, więc było się czym pochwalić. Nie zabrakło oczywiście gagów słownych i sytuacyjnych. 

Kasia Nosowska u Kuby Wojewódzkiego

Popularna piosenkarka i instagramerka przyszła do programu promować swoją najnowszą płytę. "Basta", bo taki nosi tytuł, to próba rozliczenia się z przeszłością. Kasia opowiedziała o "artystycznym detoksie" i o tym, że teksty były dla niej tak ważne i osobiste, że nie potrafiła ich zaśpiewać. "To pierwszy moment w życiu, kiedy mówię o sobie, że jestem zaje*ista" - stwierdziła.

Nie zabrakło oczywiście wzmianki o wydanej wiosną książce "A ja żem jej powiedziała" - podaje Plejada.pl. Publikacja powstała po serii nagrań, w których wokalistka z przymrużeniem oka wypowiadała się o świecie show-biznesu. Wojewódzki skwitował, że" książeczka", jak określiła ją Nosowska, "leży na półce w co drugim polskim domu".

250 tys. sprzedanych egzemplarzy. Ona sprzedaje się lepiej niż Konstytucja, niestety! - mówił.

I jest nie do zmiany! - zripostowała Nosowska.

W programie pojawił się oczywiście temat odchudzania, który był chętnie podejmowany przez gwiazdę w jej filmach na Instagramie. Jak sama Nosowska skomentowała swoją "spektakularną metamorfozę" w programie u Kuby?

Nic nie schudłam, jest nawet gorzej - śmiała się.

Kiedy na kanapie pojawił się Dawid Podsiadło, piosenkarka powiedziała jednak coś, czego za chwilę zaczęła żałować.

Wcześniej byśmy się na tej kanapie nie zmieścili! Wcześniej mogłoby we mnie wejść jakichś piętnastu ciebie. Dziś? Może jeden - powiedziała.

Boże, jak to okropnie zabrzmiało! Bardziej mi chodziło, że jakby w pokrowiec - tłumaczyła się.

Widownia zaczęła się śmiać, a w studiu pojawiła się konsternacja. Po chwili Nosowska przeprosiła Podsiadłę za swoje niefortunne słowa. Wygląda jednak na to, że nie uraziła autora hitu "Małomiasteczkowy", a tylko go rozbawiła, a cały odcinek zachwycił internautów. "Świetnie dobrani goście", "To był odcinek sztos" - komentowali po programie.

Gwiazdy telewizji kiedyś. Zobacz, jak się zmieniły:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów