Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami 8". Znalazło się na niej wiele zaskakujących nazwisk

Anna Respondek 16.01.2018
"Taniec z gwiazdami"
Fotografia: EAST NEWS

Jedno z nich wciąż pozostaje tajemnicą. 

Już niedługo na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać zmagania gwiazd polskiego show-biznesu, które zapragnęły nauczyć się tańczyć. Na początku lutego mają ruszyć pierwsze treningi do popularnego programu "Taniec z gwiazdami". W ostatnich dniach wyciekała prawie pełna lista  uczestników. Kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę i czek na kilkadziesiąt tysięcy złotych?

Jak donosi magazyn "Party", wśród uczestników ma się znaleźć znana para, czyli Jarosław Kret i Beata Tadla, ale także Renata Kaczoruk, modelka i dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która swoim występem w "Azja Express" wzbudzała skrajne emocje. Choć lista nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to jednak można wierzyć, że jest w znacznej części prawdziwa. Do udziału w show na Instagramie przyznał się Krzysztof Gojdź, zdradzając również na jaki cel przeznaczył swoje honorarium. 

Zdecydowałem się wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami i za otrzymane honorarium wspomóc konkretne fundacje i potrzebujące osoby. W programie chciałbym zwrócić uwagę, że wśród nas są ludzie, którzy często zamykają się przed światem ze względu na chorobę, niepełnosprawność czy wygląd - napisał. 

Anonimowe źródło serwisu Plotek.pl potwierdziło wszystkie nazwiska opublikowane przez magazyn "Party" oprócz nazwiska aktora Filipa Bobka. Dodatkowo w show ma zatańczyć jedenaście par, a to oznacza, że jedno nazwisko wciąż utrzymywane jest w ścisłej tajemnicy. 

Lista uczestników "Tańca z gwiazdami"

  1. Renata Kaczoruk - modelka
  2. Katarzyna Dziurska - trenerka personalna
  3. Martyna Kupczyk - projektantka wnętrz
  4. Jarosław Kret - prezenter
  5. Beata Tadla - dziennikarka
  6. Antoni Smykiewicz - piosenkarz
  7. Littlemooonster96 - youtuberka
  8. Krzysztof Gojdź - lekarz
  9. Filip Bobek - aktor
  10. Wiktoria Gąsiewska - aktorka

Będziecie oglądać 8. już edycję show? 

gojdz
Fotografia: Instagram/drkrzysztofgojdz
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów