Wpadka w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Tym razem pomylił się prowadzący. "Powinna się odwołać"

Emilia Klima 25.01.2018
Mat.prasowe
Fotografia: Wpadka w "Jeden z dziesięciu"

Najczęściej to uczestnicy zaliczają wpadki w teleturniejach. Tym razem niefrasobliwością wykazał się prowadzący, Tadeusz Sznuk. 

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najstarszych polskich teleturniejów. Mimo tego, emitowany od 1994 roku, program cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie cenią go za prostą formułę, która nastawiona jest przede wszystkim na sprawdzenie wiedzy uczestników bez charakterystycznych dla nowszych teleturniejów dramatycznych zwrotów akcji i budowania napięcia.

Nie jest to format obfitujący we wpadki uczestników, tak jak "Familia" czy "Milionerzy", ale i w nim zdarzają się zabawne pomyłki, które od razu wychwytują internauci. W odcinku wyemitowanym 24 stycznia wpadka przytrafiła się jednak nie osobie mierzącej się z pytaniami, a prowadzącemu, Tadeuszowi Sznukowi.

Wpadka Tadeusza Sznuka w "Jednym z dziesięciu"

Do nietypowej sytuacji doszło przy pytaniu o kategorie wagowe w boksie. Prowadzący poprosił uczestniczkę o uporządkowanie trzech opcji (waga kogucia, waga musza i waga piórkowa) od najlżejszej do najcięższej. Pani Urszula udzieliła błędnej odpowiedzi, a Sznuk powtarzając pytanie powiedział, że należało wymienić kategorie od najcięższej do najlżejszej - odwrotnie niż w pierwszej wersji. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Internauci komentują wpadkę w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" 

Tadeusz Sznuk jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów prowadzących również z tego powodu, że nigdy się myli. Nic dziwnego, że ta pomyłka od razu została wychwycona przez internautów. 

Był błąd w pytaniu o boksie! Kobieta wymieniła prawidłową kolejność, bo Sznuk w pytaniu powiedział, że od najlżejszej... Potem powiedział, że od najcięższej i że źle. Uczestniczka powinna się odwołać! - stwierdził jeden z komentując na Facebooku. 

Pani Urszula po błędnej odpowiedzi pożegnała się z programem. Uważacie, że powinna dostać drugą szansę?

Wpadka w "Jeden z Dziesięciu"
Fotografia: Facebook.com/Jeden z Dziesięciu
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów