Wpadka w "Jaka to melodia?"! Pomylono tytuły piosenek

Rafał Brzozowski na scenie w programie "Jaka to melodia?"
Fotografia: VIPHOTO/East News

"Jaka to melodia?" od lat cieszy się ogromną popularnością. W programie było już wiele wpadek, jednak coś takiego przydarzyło się po raz pierwszy!

"Jaka to melodia?" to program, który jest na antenie TVP od wielu lat i wciąż cieszy się dużą popularnością, choć nastąpiło w nim już wiele zmian. Największą z nich była oczywiście wymiana prowadzących. Najpierw z programu odszedł Robert Janowski, a potem TVP zrobiło wymianę prowadzących i Norbiego zamieniono na Rafała Brzozowskiego. Trzeba przyznać, że w historii show działo się już naprawdę wiele, ale takiej wpadki jak teraz jeszcze nie było!

Zobacz także: Koronawirus uderza w polską telewizję! Te programy znikają z anteny

Wpadka w programie "Jaka to melodia?". Pomylono tytuły piosenek!

Jak podaje Onet, w jednym z ostatnich odcinków programu, twórcy show pomylili piosenki francuskiej wokalistki Alizee.

Uczestnicy zostali zapytani o utwór Alizee. Usłyszeli fragment piosenki "J'ai pas vingt ans", ostatecznie jednak Rafał Brzozowski powiedział, że poprawną odpowiedzią jest "J'en Ai Marre". Pomyłkę między tym, co było słychać, a odpowiedzią, wyłapali czujni widzowie.

To nie jest "J'en ai marre!" tylko "J'ai pas vingt ans" - napisał jeden z internautów na fanpage'u programu na Facebooku.

Co gorsze, tuż po tym Alizee pojawiła się na scenie i wykonała utwór "J'en Ai Marre". Możliwe zatem, że to miała być poprawna odpowiedź. Trudno jednak stwierdzić, co poszło nie tak. Zdecydowanie jest to duże niedopatrzenie ze strony producentów. 

Zobacz także: "Ranczo" będzie kontynuowane bez Królikowskiego? Reżyser podjął ostateczną decyzję

Wydaje ci się, że znasz każdy tekst kultowych polskich piosnek? W takim razie ten QUIZ jest właśnie dla ciebie - spróbuj poprawnie dopasować słowa do piosenki.

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów