Weronika Książkiewicz w "Top Model" dała popis aktorstwa dramatycznego. Urządziła awanturę doskonałą

Paulina Szestowicka 25.10.2016
Weronika Książkiewicz w "Top Model"
Fotografia: www.player.pl

Adam Niedźwiedź był w prawdziwym szoku. Nic dziwnego, ta scena na pewno przejdzie do historii programu.

Szósty sezon "Top Model" jest chyba najnudniejszym w historii programu. W każdym z odcinków są realizowane znane już pomysły producentów, na przykład sesja nago czy ze szczurami i robakami. 

Ósmy odcinek miał urozmaić Dawid Woliński, który pokazywał uczestnikom jak mają robić selfie, a także zajęcia kreatywne ze stylizowania Joanny Krupy i Michała Piróga, które poprowadziła Macademian Girl. Jednak okazało się, że gwiazdą odcinka i chyba całej edycji zostanie Weronika Książkiewicz, która pomagała potencjalnym modelom w sesji z udziałem uczestników programu "MasterChef Junior".

Bukiet łez

Jej wkładu nie docenił Adam Niedźwiedź, który w rozmowie z Michałem Pirógiem, że… nie wie kto to jest. Na co aktorka zareagowała żartem, mówiąc uczestnikowi, że oba profile ma złe. Kandydat na modela tak się przejął swoim nietaktownym zachowaniem, że na tak zwanym panelu pojawił się z bukietem kwiatów, które w ramach rekompensaty za gafę chciał wręczyć Weronice Książkiewicz. Powiedział, że przeprasza i że na pewno nigdy więcej się to nie powtórzy. 

To była mega słabe - stwierdziła aktorka. - Wiesz jak się czułam? Ktoś przychodzi żeby ci pomóc, a ty nawet nie wiesz jak on ma na imię. 

Po rzuceniu tych kilku zdań ostrym tonem, wstała, zostawiła bukiet i wyszła z planu. Adam Niedźwiedź był w szoku, a jurorzy byli zaintrygowani całą sytuacją zastanawiając się, do czego tak naprawę doszło w trakcie sesji zdjęciowej. Po chwili jednak się okazało, że to wszystko był tylko żart, a Weronika Książkiewicz chciała tylko podnieść ciśnienie uczestnikowi. Zdjęcie Adama zostało skrytykowane, ale został w programie - w tym odcinku odpadł Mateusz Zapotocki. Jednak chyba nikogo to już tak bardzo nie interesuje. A awantura Weroniki Książkiewicz? Po prostu była dobrą promocją tego odcinka. Fragment był wiralem jeszcze przed emisją odcinka i jak łatwo można się domyślić, nie podniesie na stałe oglądalności "Top Mtop odel".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów