Powstał program, o którym marzą fani popkultury. Ten duet namiesza

Redakcja 17.10.2016
Martha Stewart i Snoop Dogg
Fotografia: www.youtube.com

Najsłynniejsza gospodyni domowa na świecie i kontrowersyjny raper to mieszanka, która jest kwintesencją współczenej popkultury.

Bizneswoman Martha Sterart, czyli największy amerykański autorytet w stylu "Perfekcyjnej Pani Domu" i Snoop Dogg, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten energiczny duet, czyli połączenie klasy i spokoju z szalonym i imprezowym temperamentem "gangstera" jest mieszanką wybuchową.

Pierwszy odcinek programu "Potluck Dinner Party" amerykański kanał muzyczny VH1 wyemituje już 7 listopada 2016 roku. Stacja opublikowała właśnie zwiastun serii, na którym Martha Steward i Snoop Dogg piją szampana. Amerykańscy celebryci będą gotowali, rozmawiali, pili, a przede wszystkim - świetnie się bawili. Jak zapewniają producenci - bohaterowie nie będą mieli hamulców.

Gotowanie na luzie

Pomysł na "Potluck Dinner Part" jest strzałem w dziesiątkę. Program zainteresuje młodych ludzi, fanów talk-show, których gwiazdy się wygłupiają, fanów muzyki, a także starszych widzów, którzy Marthę Steward darzą zaufaniem i traktują ją jak autorytet. W Polsce brakuje programów kulinarnych, które nie są przesycone zadęciem i sztywnym trzymaniem się przepisów.

Jednak nasi celebryci i specjaliści mają wielki, medialny potencjał. Wyobrażacie sobie, jak dużym zainteresowaniem cieszyłby się podobny format z Magdą Gessler i z Peją lub Popkiem w rolach głównych?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów