Urbański zapytał mamę uczestnika o imię syna. Okazała się mistrzynią riposty

Redakcja 02.05.2017
Hubert Urbański
Fotografia: East News

Choć gracz dość szybko opuścił studio, wypowiedź jego matki przejdzie zapewne do historii programu. 

Hubert Świtalski choć szybko odpadł z programu "Milionerzy", swój występ zapewne wspominać będzie jeszcze przez długie lata. 

Hubert Świtalski idąc do programu "Milionerzy" doskonale wiedział na co przeznaczy okrągły milion złotych. 10 procent planował przekazać na wybrany cel charytatywny, a z pozostałej kwoty połowę chciał umieścić na koncie, a połowę przeznaczyć na podróż, w czasie której będzie malował obrazy. 

Hubert Urbański planami gracza wydawał się zaintrygowany, a nawet stwierdził, że sam będąc na jego miejscu pomyślałby tak samo. Bardziej jednak niż planami potencjalnego milionera, prowadzący show zainteresowany był jego mamą Magdaleną, która wspierała syna w studio. Urbański postanowił wykorzystać ten fakt i dowiedzieć się co nieco o swoim imienniku. 

Już na wstępnie takie pytanie, które mi się nasuwa, skąd taki wybór imienia dla syna? - zapytał Hubert Urbański. 

Od samego Urbańskiego. Przez całą szkołę podstawową nazywali go Urbański - odpowiedziała matka Huberta Świtalskiego. 

Prowadzący nie krył radości i stwierdził, że "tylko to chciał usłyszeć". Nieskromnie podkreślił też, że to świetny wybór. 

Niestety, Hubert Świtalski nie wygrał miliona złotych i szybko pożegnał się z programem. Z pierwszym pytaniem za 500 złotych i drugim za gwarantowany tysiąc złotych nie miał problemów. Te pojawiły się przy pytaniu za 2 tysiące złotych. Brzmiało ono: "Co ma większą masę od kilograma?". Do wyboru były cztery odpowiedzi: Uncja, cetnar, funt, karat. 

Po dłuższym zastanowieniu gracz poprosił o zaznaczenie błędnej odpowiedzi "funt". Nie zdecydował się wykorzystać przysługujących mu kół ratunkowych, które być może wskazałyby mu poprawną odpowiedź, czyli "cetnar". Po zaledwie kilku minutach gry opuścił studio zabierając ze sobą tylko tysiąc złotych. 

Cóż, mimo że Hubert Świtalski nie wygrał miliona złotych, przynajmniej dowiedział się, czym kierowała się jego matka wybierając mu imię ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów