Uczestnik "Milionerów" wykorzystał wszystkie koła na jednym pytaniu. Myślał, że publiczność robi sobie żarty

Redakcja 07.04.2017
Hubert Urbański
Fotografia: www.instagram.com/huberturbanski_official/

Ten gracz z pewnością przejdzie do historii jako najbardziej nieufny.

W odcinku "Milionerów" wyemitowanym 6 kwietnia 2017 roku wystąpił Konrad Janik z województwa świętokrzyskiego. Mimo że uczy się na lekarza, w programie popisał się wyjątkowym brakiem zdecydowania.

W pytaniu o 40 tysięcy złotych wykorzystał wszystkie koła ratunkowe, dzięki czemu udało mu się podać prawidłową odpowiedź. Kiedy Hubert Urbański je przeczytał, uczestnik nie ukrywał, że jest nim zaskoczony. 

Gdzie leżą Grójec, Puławy, Puńsk i Rypin? – zapytał Hubert Urbański. Odpowiedzi były tak absurdalne, że mogłoby się wydawać, że pytanie jest zbyt proste jak na ten etap gry. Wokół Władywostoku, na Marsie, w Australii, czy na Dolnym Śląsku? – dodał prowadzący.

Jestem zaskoczony odpowiedziami. Nazwy te kojarzą mi się z językiem rosyjskim. Pytanie, czy to mogą być nazwy szczytów na Marsie, czy polskich miejscowości w Australii? – zastanawiał się gracz.

W końcu postanowił, że poprosi o pomoc publiczność. Aż 64% osób wybrało prawidłową odpowiedź "na Marsie". Konrad nie był przekonany do tej odpowiedzi i prawdopodobnie pomyślał, że widownia robi sobie z niego żarty. Postanowił, że zadzwoni do przyjaciela Michała. Ten podał mu odpowiedź Dolny Śląsk, a Hubert zaznaczył, że na tę opcję głosowało tylko 8% publiczności. Mężczyzna nie mógł podjąć decyzji, dlatego wykorzystał ostatnie koło ratunkowe - pół na pół. 

Ciąg decyzji podjętych przez tego uczestnika dziwi - gdyby zaufał publiczności, oszczędziłby dwa koła ratunkowe, być może miałby szansę na milion. Bez żadnych podpowiedzi udało mu się wygrać tylko 125 tysięcy złotych. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów