Uczestnik "Milionerów" doprowadził do łez Urbańskiego i publiczność. "Szwagier siła spokoju, co?"

Redakcja 02.05.2017
Hubert Urbański
Fotografia: East News

To jeden z najbardziej pozytywnych uczestników programu. 

Uczestnik "Milionerów" nie potrafił poradzić sobie z pytaniem za 40 tysięcy złotych i odpadł z programu. Wcześniej jednak rozbawił publiczność i prowadzącego.  

Mariusz Gromanowski w "Milionerach" stracił 19 tysięcy złotych udzielając błędnej odpowiedzi na pytanie o przebój "12 groszy" Kazika. Zdążył jednak rozbawić publiczność niemal do łez. Nie tylko widownia podczas jego gry dobrze się bawiła, ale i sam prowadzący, którego mina mówiła więcej niż tysiąc słów. Mieszkający w Koszelówce uczestnik "Milionerów", w programie radził sobie doskonale. Wszystko zmieniło się, gdy usłyszał pytanie za 20 tysięcy złotych: 

Kto krzyczał "Yes! Yes! Yes!", kiedy Polska po raz pierwszy miała wziąć udział w podziale pieniędzy z Unii Europejskiej?

Do wyboru miał cztery odpowiedzi: Jarosław Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, Andrzej Lepper, Roman Giertych. Od razu wyeliminował Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Leppera. Nie będąc pewny odpowiedzi, wykorzystał koło pół na pół. Po wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi, do wyboru pozostały mu już tylko dwa nazwiska: Andrzej Lepper i Kazimierz Marcinkiewicz. Widzowie przed telewizorami, na widowni, jak i Hubert Urbański, zapewne byli pewni, że już za chwilę usłyszą poprawną odpowiedź. 

Wygląda na to, że teraz odpowiedź jest dla ciebie oczywista, tak jest? - powiedział Hubert Urbański. 

Zapewne nie spodziewał się, że zaraz usłyszy, że jest "coraz gorzej". Na taką odpowiedź reakcja mogła być tylko jedna. Publiczność zgromadzona na widowni wybuchnęła śmiechem, a Hubert Urbański nie krył rozbawienia.

Ale przed chwilą odrzuciłeś Andrzeja Leppera, a teraz już nie? - dopytywał prowadzący. 

No właśnie tak kombinowałem, ale na końcu zawsze okazuje się, że wychodzi odwrotnie. No bo pan Kazimierz Marcinkiewicz to raczej taki bardziej spokojniejszy człowiek, a Andrzej Lepper potrafił czasem coś powiedzieć, zareagować… Ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Obstawiam odpowiedź… nie wiem jaką - powiedział Mariusz Gromanowski. 

Gdy publiczności udało się już opanować śmiech, gracz poprosił o wykorzystanie kolejnego, ostatniego już, koła ratunkowego. Po telefonie do szwagra, miał już pewność, że poprawna odpowiedź to "Kazimierz Marcinkiewicz". Ta rozmowa po raz kolejny już wywołała na twarzach publiczności szeroki uśmiech. 

Szwagier siła spokoju raczej, co? - zapytał Urbański. 

Strasznie opanowany, informatyk - odpowiedział Gromanowski. 

Wiele wyjaśnia - podsumował prowadzący "Milionerów". 

Kolejne pytanie, za 40 tysięcy złotych, dotyczyło piosenki "12 groszy" Kazika. Uczestnik został poproszony o dokończenie słów piosenki i niestety, nie poradził sobie z tym zadaniem. Choć kolejny raz rozbawił publiczność próbując dopasować wszystkie możliwości, wrócił do domu z gwarantowanym tysiącem złotych. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów