Uczestnik "Agent-Gwiazdy 3" przez przypadek wygadał się, kto jest Agentem? W wywiadzie powiedział za dużo

Katarzyna Leszczyńska 20.02.2018
"Agent-Gwiazdy 3", kto jest Agentem?
Fotografia: X-NEWS

21 lutego rusza trzeci sezon programu "Agent-Gwiazdy". Czy wiadomo już, kto jest Agentem? Tomasz Ciachorowski wygadał się przez przypadek. 

Już niedługo na antenie stacji TVN pojawi się nowa odsłona programu „Agent-Gwiazdy”. Pierwszy odcinek 3 sezonu zaplanowany jest na 21 lutego o godzinie 21.30. Tym razem uczestnicy będą próbowali uporać się z zadaniami przygotowanymi dla nich przez Kingę Rusin w Hongkongu. Największą zagadką całego programu jest jednak to, kto jest Agentem i to właśnie na jej rozwiązanie zazwyczaj czekają widzowie. Czy tym razem będzie na co?

Zobacz także: Kinga Rusin zaliczyła wpadkę podczas wywiadu? Przez przypadek wygadała się, kto dojdzie do finału „Agenta”

Jeden z uczestników „Agent-Gwiazdy 3”, Tomasz Ciachorowski, który jest aktorem znanym widzom z takich seriali jak „Majka” i „Barwy szczęścia”, dość często wypowiada się w mediach na temat swoich poczynań w programie. Ostatnio, w rozmowie z portalem Plejada.pl, zdradził, dlaczego udział w produkcji był dla niego ważny.

Nie zastanawiałem się ani chwili nad udziałem w programie „Agent”. Odkąd zobaczyłem pierwszą edycję, którą jeszcze prowadził Marcin Meller lata temu, kiedy byłem nastolatkiem, to ja wiedziałem, że chcę wziąć udział w tym programie. Spełniło się moje marzenie – zdradził Ciachorowski.

Jak widać, udział w programie był dla aktora wyjątkowy. Zdecydował się opowiedzieć nieco więcej szczegółów już z samego programu. Sposób jednak, w jaki to zrobił, wyraźnie może wskazywać na to, że to on był Agentem w tej edycji. Czy w związku z tym nie zdradził zbyt wiele?

Co prawda myślałem, że lepiej poradzę sobie w tym programie, że łatwiej będzie mi knuć te wszystkie intrygi i mylić tropy. To jest jednak bardzo skomplikowane i trudne. Poniosłem bardzo dużo kosztów takich psychicznych. Towarzyszyły temu nieprawdopodobne emocje – powiedział Ciachorowski.

Wszyscy, którzy znają dokładnie program „Agent-Gwiazdy” wiedzą, że knucie intryg należy przede wszystkim do Agenta, którego zadaniem jest mylenie uczestników i sprawianie, że cała grupa zarobi jak najmniej pieniędzy. Sądząc po tym, co powiedział Ciachorowski, w tej edycji mogło to być jego zadaniem. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno wystawił na aukcję WOŚP „Agenty”, czyli pieniądze, które są do zarobienia w programie.

Zobacz także: „Kto wygra Agent-Gwiazdy 3”? Ciachorowski „przez przypadek” się wygadał. Teraz się tłumaczy

Tomasz Ciachorowski "Agent-Gwiazdy 3"
Fotografia: X-NEWS
"Agent-Gwiazdy 3", kto będzie Agentem?
Fotografia: X-NEWS
"Agent-Gwiazdy 3", kto będzie Agentem?
Fotografia: X-NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów