Uczestniczka "Milionerów" nie znała odpowiedzi na banalne pytanie. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Hubert Urbański "Milionerzy"
Fotografia: EAST NEWS

Nie wykorzystała kół ratunkowych.

Milionerzy” na ekranach telewizorów w polskich domach goszczą od 1999. Choć program w swojej świetności miał kilkuletnie przerwy, co jakiś czas powraca, dając uczestnikom szansę na wygraną sporej ilości pieniędzy. Wszystko zależy od szczęścia, a właściwie pytań, które się im trafiają. Jedne są trudniejsze, inne banalnie proste. Choć czasami wydaje się, że pytanie należy do drugiej kategorii, okazuje się, że uczestnikowi jednak może sprawić wiele kłopotu.

Tak też było ostatnio. Uczestniczka poległa na pytaniu o zwierzę, a dokładnie o to, w jaki sposób je przywołujemy. Pytanie brzmiało następująco:

„Które zwierzę przywołujemy: basia, basia, basia” – padło z ust Huberta Urbańskiego.

Choć pytanie z pozoru wydaje się banalne, sprawiło ogromną trudność uczestniczce Agacie. Kobieta miała do wyboru cztery warianty odpowiedzi, w tym prawidłową: wiewiórkę. Postawiła jednak na zupełnie inną odpowiedź – kaczkę.

Internauci są rozbawieni złą odpowiedzią w "Milionerach"

Zła odpowiedź ze strony pani Agaty oczywiście była równoznaczna z zakończeniem przez nią gry. Choć kobieta miała do wykorzystania koła ratunkowe, postanowiła zaufać intuicji, którą ją najwyraźniej zawiodła. Jej udział w programie zakończył się na trzecim pytaniu. Na Twitterze rozgorzała lawina komentarzy, w której internauci wyśmiali uczestniczkę.

Od dzisiaj kaczki wołamy basia, basia, basia – śmiał się inny komentujący.

Nie jest to pierwsze tak proste zdaniem internautów pytanie, z którym problem miał uczestnik "Milionerów". Niedawno podobną burzę wśród komentujących wywołało pytanie dotyczące informatyki. Jedno jest pewne, Internet szybko nie zapomina. A internauci jeszcze długo będą wspominać zabawną sytuację z programu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów