Uczestnicy "Ameryka Express" napastowali Peruwiańczyków? Widzowie oburzeni zachowaniem gwiazd

Julita Buczek 08.11.2018
agnieszka woźniak starak
Fotografia: Instagram @aga_wozniak_starak

Do domu wrócili Zygmunt i Filip Chajzerowie, którzy byli jedną z ulubionych gwiazdorskich par. Widzowie czują się jednak oszukani, ponieważ po drodze pary musiały wykonać pewne zadanie, z którego nie wszyscy się wywiązali.

W ostatnim odcinku wydarzyło się również bardzo dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji, jak i dziwnych zadań, które niezbyt spodobały się fanom, którzy w wymowny sposób komentowali program w sieci.

Uczestnicy programu "Ameryka Express" całują Peruwiańczyków?

Ostatnie zadanie w programie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Uczestnicy przed dotarciem na metę mieli za zadanie kupić peruwiański afrodyzjak, którym mieli się nasmarować i pocałować w usta trzy osoby przeciwnej płci. Karolak i Urbański, Chajzerowie oraz Domańscy wykonali zadanie poprawnie. Widzowie mieli bardzo mieszane uczucia co do Fitloversów oraz Musiałkowskiego i Małys.

Karolak i Urbański użyli podstępu w programie "Ameryka Express"

Wierni fani zwrócili również uwagę na zachowanie Karolaka i Urbańskiego, nie podobało im się to, że obydwoje wykorzystali podstęp do zaliczenia zadania. Napotkanym kobietom mówili, żeby te pocałowały ich w policzek, a po chwili odwracali głowy, aby móc pocałować je w usta. Mężczyźni musieli również żebrać o buziaka, a nawet brać na litość napotkane kobiety.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów