Uczestniczka "Jaka to melodia?"zdradza prawdziwy powód ucieczki ze studia. Można zacząć ją rozumieć

Katarzyna Leszczyńska 04.01.2018
Uczestniczka "Jaka to melodia?" komentuje wyjście ze studia
Fotografia: YouTube

To były dla niej naprawdę trudne chwile.

Program „Jaka to melodia?” dawno nie budził tyle emocji co ostatnio. Wszystko przez finał roku, podczas którego jedna z uczestniczek rozpłakała się i wybiegła ze studia. Emocje sięgnęły zenitu i zaniemówił nawet sam prowadzący, Robert Janowski. Po upływie czasu mężczyzna na chłodno skomentował całą sytuację. Wszyscy z zapartym tchem czekali jednak na słowa głównej zainteresowanej.

Portal Plotek.pl postanowił zapytać załamaną uczestniczkę Kingę o to, co spowodowało u niej aż takie emocje. Kobieta przyznała, że kilka dni przed występem w programie miała gorączkę, co utrudniło jej przygotowania do programu. Do tego doszedł stres i mała ilość snu, co dla chorego organizmu nie jest najlepszą sytuacją, żeby być gotowym na tego typu wyzwania.

Cieszyłam się i byłam dumna, że mimo choroby daję radę. (…) Dwie pierwsze rundy to wyścigi na szybkość, cała trójka ma te same piosenki.  Trzecia runda jest natomiast loteryjna. (…) 400 punktów do 400 punktów, zagadka dla mnie, a piąta zagadka jest 95 procentach oczywista, z podpowiedzią typu „Maryla Rodowicz – imię”. Czułam się pewnie i czułam w ręce bycie na szczycie tego programu, spełnienie marzeń, najpiękniejszy rok w życiu.

Kobieta twierdzi, że w ostatnim pytaniu zmyliły ją nutki. Pytanie o debiutancki album wokalisty jest najtrudniejszym w całym programie, ponieważ zdaniem uczestniczki trzeba znać całą dyskografię danego wykonawcy. Kinga nie posłużyła się intuicją, która błędnie pokierowała nią we wcześniejszym pytaniu i zdecydowała się na wsłuchanie w nuty, co okazało się złym krokiem. Do tego doszła presja, ponieważ zwycięstwo finału roku jest wyjątkowym wyróżnieniem, o którym marzy każdy uczestnik.

Chciałam zniknąć stamtąd, jak poszły mi łzy. Byłam zła na siebie przez to, że nie słuchałam pierwszych myśli. Plus ta myśl, że mogłam inaczej zalicytować, że może to by coś zmieniło. – dodała Kinga w rozmowie z Plotkiem.

Kobieta dementuje domysły internautów, jakoby jej wyjście miało uderzać w konkurentkę. Chodziło o nią samą. Ma też żal do twórców programu za to, że nie zmontowali programu inaczej i podczas emisji w telewizji zdecydowali się pokazać jej chwilę słabości.

Program oczywiście nie jest na żywo. Czasami ktoś już płakał i montowano to inaczej, bądź robiono przerwę. Tu widocznie decyzja była inna. (…) Od nagrań minęło trochę czasu, ale emisja to rozdrapywanie ran na nowo. Ale wiadomo, że czas leczy rany, chociaż śnią mi się jeszcze czasem te dwa hasła z trzeciej rundy.

Jedno jest pewne, taka sytuacja na wizji jeszcze nie miała miejsca. Kobieta oczywiście nie jest zadowolona z tego, w jaki sposób się zachowała, jednak emocje wzięły górę. Najbardziej jednak przejmuje ją to, że przez całą tę sytuację być może nie będzie miała już szansy na ponowny występ w programie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów