"Jak parodia Dody"! Internauci zniesmaczeni występem Kalskiej w "TTBZ". Doda komentuje

Adriana Kalska jako Doda w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Fotografia: YouTube/Polsat

Adriana Kalska w finałowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rzuciła się na głęboką wodę. Zdaniem widzów ten repertuar nie wyszedł jej na dobre.

Ostatnio stacja Polsat wyemitowała finałowy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W związku z rangą odcinka uczestnicy mogli sami zdecydować o tym, w kogo chcą się wcielić. Adriana Kalska postanowiła wybrać jeden z popularnych utworów zespołu Virgin, "Mam tylko ciebie" i wcielić się w postać Dody. Kontrowersyjna wokalistka nie przyniosła jej szczęścia. Występ Kalskiej nie był pochlebnie przyjęty przez widzów, którzy są zdania, że aktorka sparodiowała Rabczewską.

Doda komentuje występ Kalskiej

Choć występ Kalskiej przyniósł jej 4. miejsce w finale i rozbawił do łez publiczność, nie do końca spodobał się widowni. Pod filmikiem z programu na YouTubie posypało się wiele negatywnych komentarzy dotyczących tego występu. Wielu internautów twierdzi, że nie był to udany występ, a Doda może poczuć się urażona tego typu parodią.

Mega słabo wyszło. Bardziej jak parodia Dody. 

Doda to fajna babka, a Ada zrobiła jej karykaturę. 

Nie podobało mi się to wykonanie, a wygląd nie był taki dobry. 

Niektórzy postanowili też porównać ten występ do Dody z poprzedniej edycji. Wówczas w wokalistkę zespołu Virgin wcieliła się Maria Tyszkiewicz, a jej występ przeszedł do historii programu jako jeden z najlepszych. Artystka wykonała wówczas utwór "Dżaga" - jedną z najpopularniejszych piosenek Virgin. 

Początek występu to raczej marna parodia Dody. W porównaniu do Marysi Tyszkiewicz - dramat...

Zobacz także: Muzyka lat 90. jest popularna do dziś! 70 hitów

Ostatecznie głos zabrała również główna zainteresowana, Doda. Wokalistka postanowiła mimo wszystko stanąć w obronie Kalskiej. 

Przede wszystkim jest mi bardzo miło, że Ada wybrała moją piosenkę do finału, bo to oznacza, że to było dla niej bardzo ważne, chciała nią wygrać. Rozumiem rozczarowanie fanów, ale też doceniam starania niepiosenkarki i wydaje mi się, że trzeba patrzeć na intencje. Ciężko nie przerysować kogoś tak "przerysowanego" z urzędu - odpowiedziała Doda z dystansem do samej siebie. 

A wam jak podoba się występ Adriany Kalskiej?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu? 

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów