"Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Finał zaskoczył widzów. Kto wygrał?

Nastazja Bloch 19.05.2019
Finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Fotografia: Instagram/@twojatwarzbrzmiznajomo

Wszyscy fani muzycznego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czekali na ten dzień. Wczoraj odbył się finałowy odcinek show. Kto wygrał?

Ostatniej soboty (18 maja) odbył się finał jedenastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani z niecierpliwością czekali na wyniki. Werdykt jurorów okazał się jednak wielkim zaskoczeniem dla widzów.

Zobacz także: Amerykanie oburzeni występem Polaka w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – finał

18 maja w finałowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyła finałowa czwórka: Kasia Dąbrowska, Ela Romanowska, Antek Smykiewicz oraz Kazik Mazur.

Uczestników oceniali jurorzy w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska. Niestety w ostatnim odcinku w składzie komisji zabrakło Pawła Królikowskiego, który z powodów zdrowotnych nie przybył na plan.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – co się wydarzyło?

Ostatni odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpoczął wspólny występ uczestników. Wszyscy wcielili się w Black Eyed Peas. Następnie każdy z finalistów zaprezentował solowy występ.

Jako pierwsza zaśpiewa Katarzyna Dąbrowska, która wcieliła się w postać Ryszarda Riedla. Następnie swoje umiejętności pokazała Ela Romanowska. Zaśpiewała piosenkę Janet Jackson. Kazik Mazur wcielił się w Marilyn Monroe, a Antek Smykiewicz pokazał się jako System of a Down.

Co ciekawe, w ostatnim odcinku to uczestnicy sami wybierali postacie, w które chcą się wcielić. Po obradach, jury jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Kazik Mazur. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przekaże na wybrany cel charytatywny.

 

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami” 9: Znamy zwycięzcę. Kto oczarował widzów?  

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Rozpoznasz je po fragmencie tekstu?  

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów