Tragiczny wypadek w "Ameryka Express". Karolakowi puściły nerwy!

Julita Buczek 18.10.2018
Tomasz Karolak
Fotografia: Instagram @bloginsta.pl

Tego nikt się nie spodziewał w popularnym show!

Do tej pory show "Ameryka Express" przebiegało bez wypadków. W co drugim odcinku jedna para żegna się z programem, a reszta zostaje walczyć dalej. Inaczej było w ostatnim!

Tragedia w "Ameryka Express"

Uczestnicy otarli się o śmierć. Autokar, którym mieli jechać Tomasz Karolak i Lara Gessler spadł z urwiska. W wypadku zginęło wiele podróżujących nim osób. Trudno się dziwić, że uczestnicy podeszli do tragedii bardzo emocjonalnie.

Ten etap nie powinien był się odbyć. W momencie, kiedy na tej trasie zdarza się wypadek, to po prostu wyścig powinien być przerwany. To przestał być wyścig. To zaczęło być... nie wiadomo co - powiedział w programie Karolak.

W tym odcinku Karolak z Urbańskim oraz Gessler z Sałatą jako ostatni dotarli na metę. Według zasad panujących w programie ostatnia para musi pożegnać się z show. Karolak był bardzo zdenerwowany zaistniałą sytuacją i postanowił zrezygnować z programu.

Ja mam taką propozycję, że ja i Kuba rezygnujemy z programu. Wtedy Lara i Piotrek zostają i będziecie mieli jasną sytuację. Mówię to z pełną odpowiedzialnością - powiedział Tomek Karolak.

To była chłopców decyzja. To oni tak zdecydowali. Chyba na tyle emocje im siadły, że już po prostu mieli tego dość - dodał Piotr Sałata.

Producenci nie chcieli jednak, aby para musiała rezygnować z programu i postanowili znaleźć inne rozwiązanie!

Wydarzyły się rzeczy niezależne od nas i od was, więc postanowiliśmy, że zrobimy dogrywkę w odcinku immunitetowym - powiedziała Woźniak-Starak.

Życie nas i organizatorów przerosło - powiedział na zakończenie Karolak.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów