Top Model powraca na antenę TVN! Co już wiemy o nowej edycji?

Top Model: Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński
Fotografia: Agnieszka Sniezko/East News

To już oficjalne! "Top Model" powraca na antenę stacji TVN. Ruszają castingi. Wiemy już, kto będzie prowadzącym i kto zasiądzie w jury.

"Top Model" to wielki hit stacji TVN. Aż trudno uwierzyć, że pierwszy odcinek odbył się w 2010 roku! Teraz, po 9 latach, rusza 8. edycja programu. TVN podał właśnie informację, że "Top Model" powróci w jesiennej ramówce stacji. Wiemy już, kto będzie prowadzącym, a także kto zasiądzie w jury. Jak się okazuje, pod tym względem nie nadejdą duże zmiany w porównaniu z poprzednimi odsłonami programu. O tym, kto zostanie uczestnikiem przekonamy się po castingach. A te właśnie ruszają!

Zobacz także: Tyszka wytknął wiek Joannie Krupie i Katarzynie Sokołowskiej!

"Top Model" TVN: 8 edycja już jesienią!

"Top Model" do tej pory cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów! Nic więc dziwnego, że TVN zdecydował się na kontynuację show. Wiemy już, kto zasiądzie w jury programu!

Za stołem jurorskim ponownie zasiądą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Macin Tyszka. Jest to zatem bezpieczny skład, który jest bardzo lubiany przez fanów "Top Model". Dzięki temu przyszli uczestnicy mogą już wiedzieć, czego spodziewać się po oceniających.

Za kulisami zestresowanym uczestnikom będzie towarzyszył, podobnie jak w poprzednich edycjach, Michał Piróg, który poprowadzi całe show.

Zobacz także: Emilia Pietras brała udział w pierwszej edycji "Top Model". Od tego czasu mocno się zmieniła. Jak wygląda?

"Top Model" 8: uczestnicy

Portal "Wirtualne Media" podaje, że już w połowie kwietnia ruszają castingi do 8. edycji "Top Model"! Do najnowszej odsłony programu poszukiwani są kobiety i mężczyźni. Wymagania to min. 160 cm wzrostu i ukończone 18 lat. Jeżeli jednak nie osiągnąłeś pełnoletności, nic się nie martw! W programie mogą wystąpić też osoby powyżej 16. roku życia, pod warunkiem, że dostarczą pisemną zgodę opiekuna prawnego. 

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.topmodel.tvn.pl. Formularz będzie dostępny do 31 marca. Można też zgłosić się stacjonarnie. Castingi odbędą się w dniach 14 kwietnia-25 maja w czterech miejscach w Polsce: Rzeszów (14 IV), Gliwice (12 V), Gdańsk (18 V) i Warszawa (25 V). 

Po castingach przekonamy się, kto będzie miał szansę na zostanie kolejnym zwycięzcą "Top Model"! Do tej pory program wygrywali: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz i Katarzyna Szklarczyk. Nie możemy doczekać się, aż poznamy pierwsze nazwiska uczestników 8. edycji "Top Model".

Zobacz także: Paulina Papierska z "Top Model" po raz pierwszy pokazała dziecko. Podobne do mamy?

"Top Model" na antenie TVN-u jest już prawie 10 lat! Zobaczcie, jak zmieniły się największe gwiazdy stacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów