To oni wystąpią w drugiej edycji "Azja Express". Polscy celebryci właśnie wylecieli z Polski

Redakcja 21.03.2017
Dorota Gardias
Fotografia: East News

Drugi sezon "Azja Express" kręcony będzie w Indiach. 

Choć premiera drugiego sezonu "Azja Express" zaplanowana jest dopiero na jesień 2017 roku, znane są już nazwiska osób, które poleciały do Indii i będą starały się przeżyć za jednego dolara dziennie. 

Druga edycja programu "Azja Express", który nazywać ma się prawdopodobnie "India Express", wzbudza ogromne emocje. I nie można się dziwić. Telewidzowie pokochali pierwszy sezon kontrowersyjnego programu, w którym zmęczeni celebryci przemierzali drogi Wietnamu, Laosu, Kambodży i Tajlandii. 

Kiedy tylko w mediach pojawiła się informacja, że powstanie kolejny sezon show TVN-u, co jakiś czas publikowane są kolejne nazwiska gwiazd, które są gotowe wziąć udział w nowej odsłonie programu. Nie inaczej jest tym razem. 

To właśnie dzisiaj, jak podaje Tvn24.pl, polskie gwiazdy wyleciały do Indii, gdzie będzie kręcona druga edycja show. Oczywiście, na warszawskim lotnisku nie zabrakło paparazzi, którzy zrobili zdjęcia gwiazdom, tym samym rozwiewając wątpliwości dotyczące listy uczestników programu "Azja Express 2". 

W drugiej edycji "Azja Express" wezmą udział: 

Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak 

Michał Piróg z kolegą 

Tymon Tymański z synem Lucasem

Antoni Pawlicki z kolegą

Stanisław Karpiel Bułecka z kolegą

Dorota Gardias z koleżanką

Marta Wierzbicka z koleżanką

Zuza Bijoch z siostrą Julią

Poznajcie uczestników drugiej edycji programu "Azja Express":

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów