"The Voice Senior": znamy cały skład jury! Wielki powrót do programu

"The Voice of Poland": statuetka zwycięzcy
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"The Voice Senior" to zupełna nowość na antenie TVP! Wiemy już, kto zasiądzie na fotelach jurorskich w programie. Szykuje się niezwykły powrót.

"The Voice" jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. TVP wciąż rozszerza swoją ofertę, jeśli chodzi o ten format. Po "The Voice of Poland", a także "The Voice Kids", przychodzi czas na "The Voice Senior"! Uczestnicy powyżej 60. roku życia będą mogli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne przed profesjonalnym jury. Już wiemy, kto znajdzie się w jego składzie! Do "The Voice" szykuje się wielki powrót.

Zobacz także: "Koło fortuny" i "Jaka to melodia?" z nowymi prowadzącymi! Takiej zamiany w TVP jeszcze nie było

"The Voice Senior": skład jury

Zdjęcie całego składu jury "The Voice Senior" opublikował Andrzej Piaseczny na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

To właśnie "Piasek" jest jednym z jurorów najnowszego programu TVP. Okazuje się, że na fotelach jurorskich zasiądą również: Alicja Majewska, Urszula Dudziak i Marek Piekarczyk. Ten ostatni pan wraca do formatu "The Voice" po kilku edycjach! Wcześniej, podobnie jak Piaseczny, był jurorem w "The Voice of Poland".

Internauci są zachwyceni składem jurorskim "The Voice Senior"!

Sama śmietanka.

Dla samego jury warto oglądać ten program!

Fantastyczny zestaw trenerów. Najwyższa jakość.

A wam podoba się takie zestawienie?

Zobacz także: Znamy nowego trenera "The Voice of Poland". Będziecie w szoku!

"The Voice of Poland" i "The Voice Kids"

Na antenę powrócą również dwa programy, które już doskonale znamy. Oficjalnie zostało podane nazwisko pierwszego trenera "The Voice of Poland". Ma nim być Kamil Bednarek. Wciąż jednak nie ma oficjalnej informacji co do pozostałych jurorów.

W przypadku "The Voice Kids" również nie ma oficjalnych informacji. W poprzednich edycjach na fotelach jurorskich w tym programie zasiadali: Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. W tym przypadku zapowiada się bez zmian.

Zobacz także: Kurdej-Szatan odeszła z TVP. Czy zniknie też z "M jak miłość"? Zdradziła losy Joasi!

Na antenę TVP niedawno powrócił pierwszy polski talent show - "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów