"The Voice of Poland". Jedna z uczestniczek wypowiedziała się ostro na temat konkurenta. Teraz się tłumaczy

Łucja Siennicka 24.10.2019
Sonia Michalczuk
Fotografia: Instagram/@soniamichalczuk

"The Voice of Poland" to popularny program, w którym jurorzy mają za zadanie wyłonić największe talenty wokalne. Okazuje się, że podczas tegorocznej edycji uczestnicy bardzo ze sobą rywalizują. Niektórych poniosło!

"The Voice of Poland" to program, dzięki któremu zasłynęły takie gwiazdy jak Natalia Nykiel, Lena Osińska, Michał Sobierajski, Sarsa czy Rafał Brzozowski. Uczestnicy 10. edycji programu wiedzą, że stawka jest naprawdę duża i "The Voice" może otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Okazuje się, że dla niektórych jest to duża presja. Jedna z uczestniczek wypowiedziała się niepochlebnie na temat konkurenta. Teraz się tłumaczy.

"The Voice of Poland". Sonia Michalczuk wypowiedziała się niepochlebnie o konkurencie

Uczestnicy programu "The Voice of Poland" są obecnie na etapie bitew. To niepowtarzalna okazja, by się wykazać i rywalizować z innymi uczestnikami programu. Bitwa Sonii Michalczuk i Filipa Czyżykowskiego przejdzie do historii. 

Głównie ze względu na to, że kobieta wypowiedziała się w nieelegancki sposób o młodszym koledze. Do tego jurorzy programu stwierdzili, że był to jeden z najlepszych występów w programie. 

Duet wykonał kultowy utwór "Gimme Shelter" z repertuaru The Rolling Stones. Internautom nie przypadło jednak do gustu, co wokalistka powiedziała o młodszym koledze.

Nie boję się, że Filip żółtodziób mnie pokona, ponieważ Filip żółtodziób wróci potem do liceum, a ja wrócę zespołu. Jeśli Filip mnie pokona, to ja tylko odpadnę z programu, jeśli ja pokonam Filipa, to będzie wiedział, że musi jeszcze troszeczkę popracować nad sobą - powiedziała.

Uczestniczka ostatecznie odpadła z programu. Fani zarzucili jej, że jest nieskromna i zbyt pewna siebie. Sonia postanowiła się wytłumaczyć. 

W związku z poruszeniem na temat "mojego zachowania i wypowiedzi" chciałabym Wam przypomnieć, że to jest TV. Moja wypowiedź była pocięta i przez to jej sens wybrzmiał zupełnie inaczej - napisała na Facebooku.

Filip przyznał, że nie ma żalu do swojej rywalki i podziękował jej za wspólny występ.

Oglądaliście?

Zobacz także: Kamil Bednarek wyznał, że jego największy przebój powstał w cierpieniu. "Straciłem kogoś ważnego"

Lubisz muzykę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów