Nowa jurorka w "The Voice of Poland"! Tą panią możecie już kojarzyć z show

"The Voice of Poland" - jurorzy 10. edycji talent-show: Michał Szpak, Tomson i Baron, Margaret oraz Kamil Bednarek
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Nowa jurorka w "The Voice of Poland"! Urszula Dudziak przechodzi na fotel jurorski z "The Voice Senior". 

Za każdym razem, gdy na ekrany ma wrócić "The Voice of Poland", fani show gorączkowo zaczynają zastanawiać się, kto zasiądzie w fotelach jurorskich. Nie oszukujmy się, na całym świecie to właśnie jurorzy elektryzują i wielu uczestników właśnie dla swoich idolów zamierza stanąć na scenie programu. Przyciągają także widzów przed telewizory. W związku z tym, że powoli nadchodzą castingi do 11. edycji "The Voice of Poland", właśnie poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora, a w zasadzie jurorki. Tę panią już znacie z show!

Zobacz także: Aleksandra Nizio wygrała "The Voice of Poland" i zniknęła z mediów. Teraz wraca szczuplejsza o 33 kilogramy! 

"The Voice of Poland": Urszula Dudziak nową jurorką talent-show!

Nową jurorką "The Voice of Poland" została Urszula Dudziak! 

Wokalistka miała już do czynienia z zasadami show, do tej pory zasiadała bowiem w fotelu jurorskim "The Voice Senior". Teraz postanowiła podjąć współpracę z nieco młodszymi uczestnikami. 

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu - mówi Dudziak. 

Jak na razie nie wiadomo, kogo zastąpi w fotelu jurorskim. Przypomnijmy, że w 10. edycji uczestników oceniali: Michał Szpak, Tomson i Baron z zespołu Afromental, Margaret oraz Kamil Bednarek. Nie wiadomo też, kto z nich powróci w najnowszej odsłonie show. W połowie sierpnia rozpoczynają się nagrania do 11. edycji "The Voice of Poland" i to zapewne wtedy przekonamy się, jak będzie wyglądał skład jurorski.

Data premiery 11. edycji "The Voice of Poland" nie jest jeszcze znana. Wszystko zależy zapewne od sytuacji związanej z koronawirusem, który w tym roku opóźnił premiery wielu produkcji. 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę! Wiemy, kiedy będzie można oglądać program

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić. 

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów