Wpadka Kammela w "The Voice of Poland"! Trochę się zagalopował

Tomasz Kammel w białej koszuli jako prowadzący "The Voice of Poland"
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kto jak kto, ale Tomasz Kammel rzadko zalicza wpadki. Dlatego jesteśmy w szoku, że coś takiego przytrafiło mu się w "The Voice of Poland"!

Jesienna edycja "The Voice of Poland" powoli zmierza ku końcowi. We wczorajszym odcinku odbyły się "nokauty". Jednocześnie jurorzy wyeliminowali uczestników, którzy nie wystąpią w odcinkach na żywo. A te rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. W każdej z drużyn zostało czworo najlepszych wokalistów, którzy powalczą o miejsce w finale, a w konsekwencji o wygraną prestiżowego talent show. Emocji we wczorajszym odcinku zatem nie brakowało. Nerwowa atmosfera najwidoczniej udzieliła się również prowadzącym. Tomasz Kammel zaliczył wpadkę, o jaką go nie podejrzewaliśmy.

Wpadka Kammela w "The Voice of Poland"

Nokauty są jednym z najtrudniejszych etapów "The Voice of Poland" dla każdego z jurorów. Muszą oni z pięciu uczestników wybrać finałową czwórkę. Grzegorz Hyży miał tym razem utrudnione zadanie, ponieważ w jego drużynie zostało sześcioro uczestników w związku z tym, że jedna bitwa się nie odbyła. To właśnie przy jego drużynie Kammel zaliczył wpadkę. Poszło o gorące krzesła.

Zobacz także: Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie". Prowadzący zadrwili z gościa? Fani oburzeni

Po każdym występie w czasie "nokautów" uczestniczy zasiadają na gorących krzesłach. Gdy cztery krzesła są zapełnione, juror musi podjąć decyzję, czy kolejna osoba zamienia na krześle kogoś innego, czy odpada z dalszej konkurencji. Po występie Macieja Mazura, gdy krzesła wciąż nie były zapełnione, Kammel zapytał Hyżego, co z dalszymi losami Maćka w programie. W studiu zapadła konsternacja. Z opresji kolegę uratował drugi prowadzący, Maciej Musiał.  

Hej, przecież są jeszcze wolne miejsca! - powiedział młody aktor. 

Speszony Kammel przyznał rację swojemu młodszemu koledze. Uczestnik zajął miejsce na krzesłach, po czym musiał ustąpić w pewnym momencie na rzecz Aleksandry Tockiej. Przy jej występie jurorzy, przede wszystkim Hyży, nie kryli wzruszenia. Nas jednak niezwykle rozbawiła ta drobna wpadka. Tomasz Kammel jest doświadczonym prowadzącym i tego typu faux pas z reguły mu się nie zdarzają. 

Zobacz także: Maciej Musiał w obsadzie "Wiedźmina" Netflixa!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Jesteś fanem polskiej muzyki? Często oglądasz teledyski? Ten QUIZ jest właśnie dla ciebie! Ostrzegany, nie jest łatwy - średni wynik to tylko 5 punktów! Sprawdź, czy jesteś w stanie go przebić!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów