Nina z "Sanatorium miłości" poprowadzi "The Voice Senior"!

"Sanatorium miłości": Nina Busk i pozostali uczestnicy programu TVP
Fotografia: VIPHOTO/East News

"Sanatorium miłości" cieszyło się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Jedna z najbardziej lubianych uczestniczek została teraz prowadzącą "The Voice Senior".

"Sanatorium miłości" to program, który okazał się wielkim sukcesem stacji TVP. Miłosne rozterki emerytów zaciekawiły Polaków. Teraz stacja postanowiła pójść o krok dalej i stworzyć program typu talent-show dla nieco starszych uczestników. "The Voice Senior" to nowa wersja "The Voice of Poland" dla ludzi po 60. roku życia. Wiemy już, kto zasiądzie w jury programu, a teraz poznaliśmy prowadzących! Jedną z nich będzie gwiazda "Sanatorium miłości".

Zobacz także: "The Voice Senior": znamy cały skład jury! Wielki powrót do programu

"The Voice Senior": Nina z "Sanatorium miłości" prowadzącą

Główną prowadzącą "The Voice Senior" będzie Marta Manowska, która swoją przygodę konferansjerską rozpoczynała w programie "Rolnik szuka żony". Następnie prowadziła "Sanatorium miłości". I to właśnie ona ogłosiła, że drugą prowadzącą "The Voice Senior" będzie gwiazda tego programu.

Okazuje się, że w "The Voice Senior" zobaczymy Janinę Busk z Torunia. Nina, bo tak mówili na nią przyjaciele z programu, zyskała ogromną sympatię widzów dzięki swojemu charyzmatycznemu usposobieniu. Nic więc dziwnego, że producenci "The Voice" postanowili zaangażować ją do swojego najnowszego projektu. Nina będzie wspierać uczestników i rozmawiać z nimi za kulisami. 

Zawsze jest troszkę tremy, u mnie bardzo mało, ale niemniej jednak, będę pierwszy raz właśnie taką osobą, która będzie z uczestnikami, podpierać to, żeby byli weseli, na luzie. Mam jakieś tam może delikatne obawy, ale oczywiście dam sobie radę i wierzę w tych ludzi. (...) Mogą na mnie polegać - powiedziała Nina w materiale TVP "The Voice Senior: odkrywamy karty!".

Jesteśmy przekonani, że Nina ze swoją osobowością poradzi sobie świetnie!

"The Voice Senior": jury i data premiery

Na fotelach jurorskich zasiądą: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej "Piasek" Piaseczny. Prowadzącym program, obok Marty Manowskiej, będzie oczywiście Tomasz Kammel.

"The Voice Senior" na antenie TVP2 pojawi się w grudniu 2019 roku.

Zobacz także: Tomasz Kammel opublikował zdjęcie tęczy. Fan: "Kolejny z TVP wyleci"

"The Voice Senior" będzie zupełną nowością na antenie TVP. Niedawno na ekrany powrócił jednak również program "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów