Tomasz Kammel nie poprowadzi "The Voice Senior". Wiemy, kto go zastąpi!

Marta Manowska i Tomasz Kammel na planie programu "The Voice Senior"
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Tomasz Kammel już nie będzie prowadzącym "The Voice Senior". Zastąpi go... Rafał Brzozowski!

"The Voice of Poland" wraca wielkimi krokami i to w każdym możliwym wydaniu. Już za chwilę ruszają nagrania do klasycznej wersji programu, ale powoli poznajemy też informacje na temat nowej odsłony "The Voice Senior". Przede wszystkim, jedna z jurorek show przeszła do "The Voice of Poland". To jednak nie koniec zmian! Okazuje się, że w roli prowadzącego show, u boku Marty Manowskiej, nie zobaczymy już Tomasza Kammela. Zastąpi go... Rafał Brzozowski!

Zobacz także: Nowa prowadząca w "The Voice of Poland"! To ona zastąpi Marcelinę Zawadzką

"The Voice Senior": Rafał Brzozowski nowym prowadzącym show!

Tomasz Kammel od początku jest twarzą "The Voice of Poland". Współprowadził także "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Teraz jednak przyszedł czas na zmiany.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, w "The Voice" dla seniorów teraz ma go zastąpić... Rafał Brzozowski! Muzyk znany jest już widzom TVP z prowadzenia "Koła Fortuny", a następnie programu "Jaka to melodia?". 

Co ciekawe, Rafał Brzozowski sam swoją karierę rozpoczął w "The Voice of Poland"! Brał udział w pierwszej edycji show i był w drużynie Andrzeja Piasecznego. Doszedł nawet do półfinału!

Prowadzenie "The Voice Senior" to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę - powiedział Brzozowski w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". 

Współprowadzącą u boku Rafała Brzozowskiego będzie oczywiście Marta Manowska, która prowadziła także pierwszą edycję "The Voice Senior". 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę! Wiemy, kiedy będzie można oglądać program

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.  

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów