Tego uczestnika "Milionerów" nie zapomni nikt. Wszystko przez jego imię i nazwisko i zabawny zbieg okoliczności

Anna Respondek 07.11.2017
"Milionerzy"
Fotografia: EAST NEWS

Widzowie nie mogli przestać komentować tej zaskakującej sytuacji. 

Powrót programu "Milionerzy" okazał się strzałem w dziesiątkę. "Stary" format przyciąga przed ekrany milionową publiczność, która z zapartym tchem śledzi losy uczestników i wyłapuje wszystkie wpadki i zabawne sytuacje. 

Poniedziałkowy odcinek był niezwykle interesujący. Jako pierwsza na krześle zasiadła Anna Krasoń z Warszawy, która niestety odeszła jedynie z tysiącem złotych. Już na pierwszych pięciu pytaniach wykorzystała wszystkie koła ratunkowe i ostatecznie poległa na zagadnieniu związanym z serialem "Młody papież". 

Kolejne eliminacje standardowo rozpoczęły się od pytania, które tym razem dotyczyło polskich utworów i ich wykonawców. Jednym z wymienionych piosenkarzy był Krzysztof Krawczyk, który śpiewa piosenkę "Parostatek". Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że uczestnik, który wygrał rundę eliminacyjną i dostał się na wymarzone krzesło, nazywa się dokładnie tak samo jak wokalistka, czyli Krzysztof Krawczyk

Ten zabawny zbieg okoliczności rozbawił widzów, którzy nie omieszkali pochwalić się tym w mediach społecznościowych. 

Nigdy się jeszcze tak nie śmiałam, oglądając "Milionerów".

Eliminacje z pytaniem o piosenkę między innymi Krzysztofa Krawczyka wygrał... pan Krzysztof Krawczyk - pisali rozbawieni. 

Pan Krzysztof przez cały odcinek szedł jak burza, dlatego jego dalsze zmagania o milion będzie można oglądać w dzisiejszym, wtorkowym odcinku show. Należy wspomnieć, że uczestnik również jest muzykiem. 

Oglądaliście poniedziałkowy odcinek? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów