"Taniec z gwiazdami" znika z ekranu! W najbliższy piątek nie zobaczymy odcinka show

Barbara Kurdej-Szatan i Jakub Jeschke przed odcinkiem programu "Taniec z gwiazdami"
Fotografia: Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Polsat zdecydował się nie emitować programu "Taniec z gwiazdami" w najbliższy piątek. Skąd taka decyzja producentów? My już wiemy!

"Taniec z gwiazdami" od lat jest na ekranach w polskich domach i cieszy się olbrzymią popularnością. Za pasem finał 10. edycji show. W ostatnim odcinku z programem pożegnali się Ola Kot i Tomasz Barański. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak dalej potoczy się rywalizacja. I choć bardzo czekamy na nowy odcinek, w najbliższy piątek niestety nie będziemy mogli go zobaczyć. Wiemy, dlaczego producenci zdecydowali się na przerwę w tanecznym show.

Zobacz także: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy!

"Taniec z gwiazdami": dlaczego w piątek nie będzie nowego odcinka? 

W walce o Kryształową Kulę pozostali: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Sandra Kubicka i Adam Adamonis, Monika Miller i Jan Kliment, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. W tym tygodniu nie będziemy jednak świadkami ich występów tanecznych.

Okazuje się, że producenci zdecydowali się nie emitować nowego odcinka "Tańca z gwiazdami", ponieważ w tym tygodniu piątek przypada na 1 listopada, czyli Wszystkich Świętych. Tym samym programy telewizyjne będą bardziej nostalgiczne, a poszczególne stacje w tym dniu rezygnują z rozrywkowych formatów.

Zamiast "Tańca z gwiazdami" na antenie Polsatu o 20:05 będziemy mogli obejrzeć oscarowy hit, pt. "Slumdog. Milioner z ulicy". A kiedy obejrzymy nowy odcinek tanecznego show?

Fani "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Nowy odcinek zostanie wyemitowany dopiero w przyszłym tygodniu, tj. 8 listopada, o godzinie 20:05

Zobacz także: Ivona Pavlović w zmysłowym tańcu z Krzysztofem Ibiszem!

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów