"Taniec z gwiazdami": Leszek Miller zatańczy z wnuczką! Wiemy, jaki taniec

"Taniec z gwiazdami": Leszek Miller i Monika Miller na widowni
Fotografia: VIPHOTO/East News

Producenci "Tańca z gwiazdami" przygotowali dla uczestników wyjątkową niespodziankę. Każdy z nich w najnowszym odcinku będzie mógł zatańczyć z kimś bliskim.

Monika Miller to jedna z największych gwiazd najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej występ w programie był dużym zaskoczeniem dla wszystkich. Monika doskonale radzi sobie na parkiecie. Trudno się dziwić, skoro w każdym odcinku na widowni zasiada jej dziadek. Leszek Miller jest największym fanem tańca wnuczki, a teraz sam będzie miał okazję spróbować swoich sił na parkiecie. Okazuje się, że producenci postanowili zrobić uczestnikom niespodziankę. 

Zobacz także: 100. odcinek "Tańca z gwiazdami". Ogromna niespodzianka od jury

"Taniec z gwiazdami": Monika Miller zatańczy z Leszkiem Millerem

Okazuje się, że w najbliższym odcinku uczestnicy będą tańczyć ze swoimi bliskimi

W związku z tym Monika Miller postanowiła wystąpić z dziadkiem. Leszek Miller z wnuczką zaprezentuje walc do rytmu "Yesterday" The Beatles.

Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich - mówiła Monika w jednym z wywiadów. 

A z kim zatańczą inne pary? Jak na razie wiemy, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi u boku taty, z którym zaprezentuje rumbę. Magda Bereda natomiast postanowiła zatańczyć z... mamą. Panie wystąpią w gorącej sambie. 

O tym, z kim wystąpią inni uczestnicy, przekonamy się już w najbliższy piątek o godzinie 20:05. Każdy z nich zaprezentuje dwa tańce: jeden z bliską sobie osobą, a drugi oczywiście z tanecznym partnerem.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nowym zdjęciem wywołała burzę w sieci. Nie obyło się bez hejtu!

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów