„Taniec z Gwiazdami” 9: Znamy zwycięzcę. Kto oczarował widzów?

Nastazja Bloch 18.05.2019
finał Tańca z Gwiazdami
Fotografia: Instagram/@tanieczgwiazdami

Finał „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęli Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Gimper i Natalia Głębocka. Kto wygrał?

Po 12 odcinakach show w końcu poznaliśmy zwycięzcę 9. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Według głosowania widzów najlepszym duetem tanecznym okazali się Joanna Mazur i Jan Kliment. Para wykonała trzy układy. Podczas jednego z nich podkład muzyczny stworzyła im Margaret, która zaśpiewała swoją piosenkę „Tempo”.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami”: Finał będzie najbardziej kontrowersyjnym odcinkiem show! 

Taniec z Gwiazdami 9 – jak przebiegał finał?

Pierwszy taniec przyniósł Joannie 45% głosów. Oznaczało to, że jej zwycięstwo jest na równi z przeciwnikiem. Przy kolejnym układzie Gimper tracił głosy, a tym samym sportsmenka przejęła stery. Ostatni taniec pary rozczulił jurorów. Joanna podczas występu zasłoniła partnerowi oczy, by przez jakiś czas doznał uczuć, jakie towarzyszą jej na co dzień. Jurorzy przyznali maksymalne 40 punktów.

Po wręczeniu Kryształowej Kuli, Joanna podziękowała partnerowi Janowi Klimentowi oraz Polakom, dzięki którym jej życie zmieniło się o 180 stopni. Sportsmenka otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych, natomiast jej trener, Jan Kliment 50 tysięcy złotych. Należy wspomnieć, że jest to trzecia wygrana tancerza w programie „Taniec z Gwizdami”.

Taniec z Gwiazdami 9 – atrakcje finału

W finałowym odcinku nie zabrakło też atrakcji. Oprócz śpiewających gwiazd (Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny i Margaret), raz jeszcze zaprezentowały się wszystkie pary uczestniczące w programie m.in. Dominika Tajner-Wiśniewska, Jakub Kucner, Justyna Żyła, Macademian Girl, Agnieszka Radwańska.

Jak podobał wam się finał? Jesteście zadowoleni z wyników?

Zobacz także: Justyna Żyła ostro skrytykowana przez Iwonę Pavlović: „Przerażasz mnie”

Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów