"Taniec z Gwiazdami”: Finał będzie najbardziej kontrowersyjnym odcinkiem show!

Nastazja Bloch 17.05.2019
Taniec z Gwiazdami
Fotografia: Instagram/@tanieczgwiazdami

Program „Taniec z Gwiazdami” dobiega końca. W finałowym odcinku na widzów czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Zobaczcie, kto wystąpi w ostatnim odcinku.

Wielki finał programu „Tańc z Gwiazdami” już dzisiaj. Ostatni odcinek 9. Edycji show z pewnością dostarczy nam wielu atrakcji. Nie chodzi tu już o kontrowersje wokół głosowania na faworytów, lecz o gwiazdy, które zaprezentują się tego wieczoru. Na scenie zobaczymy m.in. Edytę Górniak. Jesteście ciekawi, co jeszcze czeka nas w dzisiejszym ostatnim odcinku? Zobaczcie.

Zobacz także: „The Batman”: Robert Pattinson będzie najmłodszym Batmanem w historii

Na ten dzień fani czekali cały sezon. Będzie to ostatni, ale najbardziej kontrowersyjny odcinek od wielu lat. To dziś okaże się, kto zostanie zwycięzcą kryształowej kuli. Według decyzji widzów o nagrodę powalczą Tomasz Gimper i Joanna Mazur. Co będzie dalej? Tego nie wie nikt. Choć Gimper jest zdecydowanie gorszym technicznie tancerzem niż jego rywalka, fani licznie głosując, gwarantują mu przewagę głosów. Widzowie obawiają się, że w ten sposób Gimper pokona najlepszą rywalkę.

Finał Tańca z Gwiazdami 9 – niespodzianki

Producenci programu zagwarantowali widzom niespodzianki. Podczas finału wystąpi Edyta Górniak, która zaśpiewa utwór „I Have Nothing” Whitney Houston. Do światowego hitu walca zatańczy wszystkie dziesięć par, które brały udział w programie.

Kolejnymi gośćmi programu będą Margaret oraz Andrzej Piaseczny. W rytm ich piosenek zatańczą Joanna Mazur wraz z Janem Klimentem oraz Tomasz Działowy z Natalią Głębocką.

To nie koniec atrakcji. Na parkiecie zobaczymy też kanadyjską parę taneczną. Luka i Jenalyn są reprezentantami najbardziej teatralnej odmiany tańca towarzyskiego tzw. Ballroom Cabaret. Dodatkowo program odwiedzi również grupa Atom Mini, która znana jest z polskiej edycji programu World Of Dance.

W finale „Tańca z gwiazdami” nie zabraknie też Michała Malitowskiego, który ze względu na kontuzję zrezygnował z funkcji jurora w programie.

Zobacz także: Eurowizja 2019: Conchita Wurst zaskoczyła swoim nowym wizerunkiem  

Na przełomie lat wokół Eurowizji nazbierało się sporo skandali. Zobaczcie, jakie zapadły nam w pamięci najbardziej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów